Hapësit e kanaleve


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Marais SC3C CT550 - hapës kanalesh
 20
10 000 EUR
Ankandi
2015
368 orët
Pesha neto: 3 810 kg
100 hp

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Holandë, Parkweg 95, Beesd , 4153 XL

ID 7082423

 Ventura Walk Behind Trencher, Kohler Petrol Engine - hapës kanalesh
 4
Ankandi

Online: 2d

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

ID 240039383

SIMEX T450 - hapës kanalesh
 10
Ankandi
2015

Online: 2d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

Vermeer T858 - hapës kanalesh
 6
300 000 EUR
2007
5 760 orët

Online: 3d

Sodineg France

13

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 202329

Inter-Drain Inter-Drain trenchers dewatering / drainage  - hapës kanalesh
 17
Pyet për çmimin
540 hp

Online: 5d

INTER-DRAIN SALES B.V.

Holandë, Niederlande, Tiel

Vermeer 3550  - hapës kanalesh
 2
Pyet për çmimin
2001

Online: 7d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Inter-Drain Inter-Drain trenchers dewatering / drainage  - hapës kanalesh
 17
Pyet për çmimin
540 hp

Online: 8d

INTER-DRAIN SALES B.V.

Holandë, Tiel

Inter-Drain 3035HT  - hapës kanalesh
 6
Pyet për çmimin
2005

Online: 8d

INTER-DRAIN SALES B.V.

Holandë, Niederlande, Tiel

  - hapës kanalesh
 5
Ankandi

Online: 9d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

LIBA GERT MAU GM4 - hapës kanalesh
 10
Ankandi

Online: 9d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

 4WD Trencher - hapës kanalesh
 20
Ankandi

Online: 10d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140248331

CASE TF 300 - hapës kanalesh
 5
5 900 EUR
1991
600 orët

Online: 10d

MCOMM 24 s.r.o.

Republika Çeke, Praha

ID 1131

Vermeer RT450 4x4, Grabenfräse, hydr. Seitenverstellung  - hapës kanalesh
 11
18 900 EUR
Çmimi neto
2012
798 orët

Online: 11d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI80407

VERMEER RTX1250 - hapës kanalesh
 12
Pyet për çmimin
2017
408 orët

Online: 13d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

 Ditch Witch 3610 - hapës kanalesh
 20
Ankandi
2001

Online: 16d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140236569

 2012 Ditch Witch RT45 - hapës kanalesh
 20
Ankandi
2012
709 orët

Online: 16d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140235596

 2011 Vermeer RTX750 - hapës kanalesh
 20
Ankandi
2011

Online: 16d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620022985

 2003 Vermeer V8550A - hapës kanalesh
 20
Ankandi
2003

Online: 16d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620022986

VERMEER T1255 - hapës kanalesh
 10
Pyet për çmimin
2005
4 900 orët

Online: 23d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

Tesmec TRS700 - hapës kanalesh
 4
Pyet për çmimin
2000
2 832 orët

Online: 23d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.