Reja dhe përdorur Hapësit e kanaleve në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hapësit e kanaleve


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Matenin MXD 1992 - Hapës kanalesh
 15
Pyet për çmimin
1992

Botuar: 11orë 37min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Ditch-Witch RT55 - Hapës kanalesh
 20
Pyet për çmimin
2012
1 436 orët

Botuar: 2d

Machines Broker srl

4

Itali, Mazara del Vallo

 Simex RWE60/80/90/100 Baggerfräse - Hapës kanalesh
 6
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex RWA500 Demo Gerät!! - Hapës kanalesh
 1
34 900 EUR
2022
3 orët

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex RWE50 Fräse f. Bagger u.a. Maschinen, 9-18to. - Hapës kanalesh
 11
27 650 EUR
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex T800 Fräsrad f. Kompaktlader - Hapës kanalesh
 8
Pyet për çmimin
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex RWE50 für Bagger/ Traktoren ab 12to., SONDERPREIS!! - Hapës kanalesh
 6
10 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, Lohmar

 Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite - Hapës kanalesh
 3
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex Schlitzfräse RW30 f. 5-10to. Bagger - Hapës kanalesh
 5
12 750 EUR
2018

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex RWA500 f. Glasfasergräben - Hapës kanalesh
 5
35 900 EUR
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Simex T600S Fräsrad 60cm Tiefe! - Hapës kanalesh
 5
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, Lohmar

VERMEER SC252 Rogneuse De Souche - Hapës kanalesh
 17
Ankandi
2013
296 orët

Botuar: 5d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Ditch-Witch RT95 - Hapës kanalesh
 20
Pyet për çmimin
2006
1 349 orët
Pesha neto: 7 000 kg
93 hp

Botuar: 5d

Balavto d.o.o.

12

Sllovenia, Ajdovščina

CASE 340 CVX - Hapës kanalesh
 20
249 000 EUR
2022
237 orët

Botuar: 6d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 1202595

INTER-DRAIN 3035 HT - Hapës kanalesh
 6
88 000 EUR
1988
9 000 orët
Pesha neto: 25 000 kg

Botuar: 6d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 7202407

Simex T800 - Hapës kanalesh
 7
Pyet për çmimin
2019

Botuar: 7d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës M015309B04

Simex T300 - Hapës kanalesh
 4
Pyet për çmimin
2022
77 hp

Botuar: 7d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës M043008B01

Simex T600 - Hapës kanalesh
 6
Pyet për çmimin
2017

Botuar: 7d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës M014058B03

Simex T450 - Hapës kanalesh
 4
11 500 EUR
2017

Botuar: 7d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës 991801248

Simex CHD120 - Hapës kanalesh
 11
Pyet për çmimin
2014

Botuar: 7d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës M010040D02

1 2 3 9   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Trenchers
t1 old