Impiante asfalti


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ammann EB90 - impianti asfalti
 4
490 000 EUR
2014
1 900 orët

Online: 3d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3942

Ammann EB90 - impianti asfalti
 4
400 000 EUR
2011
160 orët

Online: 1m 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3877

Marini RS1500 - impianti asfalti
 1
Ankandi
2011

Online: 1m 8d

IronPlanet Europe

Omani, Muscat

Marini MAC200 - impianti asfalti
 1
Ankandi
2015

Online: 1m 8d

IronPlanet Europe

Omani, Muscat

Marini MAC200 - impianti asfalti
 1
Ankandi
2014

Online: 1m 8d

IronPlanet Europe

Omani, Muscat

Marini MAC200 - impianti asfalti
 1
Ankandi
2013

Online: 1m 8d

IronPlanet Europe

Omani, Muscat

 Dedusting/Entstaubung - impianti asfalti
 1
Pyet për çmimin
1990

Online: 1m 10d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

AMMANN  - impianti asfalti
 1
Pyet për çmimin
1999

Online: 1m 10d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

Wibau WKM160-5-T - impianti asfalti
 1
Ankandi

Online: 2m 12d

IronPlanet Europe

Omani, Muscat

GENERAL MAKİNA Мобильная механическая установка - impianti asfalti
 6
Pyet për çmimin
E re
2020

Online: 2m 15d

GENERAL MAKINA

Turqia, İzmir

BERNARDI CEM 2000 - impianti asfalti
 4
Pyet për çmimin
2000

Online: 1v 4m

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

Itali, Chiusa di Pesio (CN)

ID BRIM002

PLANTA DE MACHAQUEO METSO  - impianti asfalti
 8
Pyet për çmimin

Online: 3v 11m

Jaime López Maquinaria, S.L.

Spanjë, SPAIN

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.