Impiante betoni


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FABO FABOMIX COMPACT-110 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - impiant betoni
 9
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 12min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO FABOMIX COMPACT-60 CONCRETE  PLANT | NEW PROJECT - impiant betoni
 8
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 15min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO 75m3/h STATIONARY CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 21min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 9
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 23min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-160 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 13
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 24min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION - impiant betoni
 12
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 27min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 20
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 32min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 2
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 36min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT - impiant betoni
 7
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 39min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CAPACITIES - impiant betoni
 12
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 42min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMİX 110 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 45min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMİX 100 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 10
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 46min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 10
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 48min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE PLANT WITH PRE-FEEDING SYSTEM - impiant betoni
 10
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 51min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO MINIMIX 30 M3/H MOBILE CONCRETE PLANT EASY TRANSPORT - impiant betoni
 9
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 23orë 58min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

PROMAX MOBILE CONCRETE PLANT M35-PLNT (35M3/H)  - impiant betoni
 6
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1d

PROMAX Concrete Batching Plants

Turqia, ANKARA

PROMAX MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT M100-TWN(100m3/h)  - impiant betoni
 8
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1d

PROMAX Concrete Batching Plants

Turqia, ANKARA

PROMAX COMPACT CONCRETE BATCHING PLANT C100-TWN L  - impiant betoni
 8
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1d

PROMAX Concrete Batching Plants

Turqia, ANKARA

PROMAX STATIONARY CONCRETE PLANT S100-TWN 100M3/H  - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1d

PROMAX Concrete Batching Plants

Turqia, ANKARA

FABO FABOMIX COMPACT-110 NEW GENERATION CONCRETE PLANT - impiant betoni
 3
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1d

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.