Reja dhe përdorur makineri për hapjen e tuneleve në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makineri për hapjen e tuneleve


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Diaphragm wall grab - makineri për hapjen e tuneleve
 3
Pyet për çmimin

Botuar: 3d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

 Omexon Clamping and Anchoring station 0.4/1 kV / Auf- und Abspan - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin
2019

Botuar: 1m 26d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

 Omexom Slip ring drum / Schleifringtrommel - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin
2019

Botuar: 1m 26d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

AtlasCopco XE3C - makineri për hapjen e tuneleve
 2
Pyet për çmimin
2014
4 000 orët

Botuar: 2m 9d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

Schopf SFL 65 scoop tram - makineri për hapjen e tuneleve
 2
Pyet për çmimin
2010
2 980 orët

Botuar: 2m 14d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

Schöma CFL 180 CL - makineri për hapjen e tuneleve
 2
Pyet për çmimin
5 200 orët

Botuar: 2m 14d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

AtlasCopco BUT 6 EH drill boom - makineri për hapjen e tuneleve
 6
Pyet për çmimin

Botuar: 2m 14d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

TUNELMARK ADROIT 450W ADROIT 450W - makineri për hapjen e tuneleve
 18
Pyet për çmimin
2015
1 500 orët

Botuar: 2m 15d

Ron Rad Ltd.

Izrael, Israel, Israel

Sandvik DT821-SC - makineri për hapjen e tuneleve
 20
Pyet për çmimin
2016
380 orët

Botuar: 2m 15d

Ron Rad Ltd.

Izrael, Israel, Israel

Numri i referencës C11ECT

Schaeff ITC 312 - makineri për hapjen e tuneleve
 20
Pyet për çmimin
2002

Botuar: 2m 15d

Ron Rad Ltd.

Izrael, Israel

Numri i referencës Z-025

Terex Ecotec TTS 620 - makineri për hapjen e tuneleve
 7
Pyet për çmimin
2023

Botuar: 2m 24d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6216

Morbark Predator 1684HT - makineri për hapjen e tuneleve
 7
167 000 EUR
2008
1 900 orët

Botuar: 2m 24d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6213

Atlas Copco Hammer drill 1838 - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 4m 4d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

Leffer SWG 3.2-6/800-1200 diaphragm wall grab - makineri për hapjen e tuneleve
 3
Pyet për çmimin
1997

Botuar: 5m 14d

Metadrill GmbH

6

Austri, A-1010 Wien

SCHAEFF ITC312 H3 - makineri për hapjen e tuneleve
 3
Pyet për çmimin
2002
1 319 orët

Botuar: 5m 17d

ALbatros Engineering GmbH

Austri, Herzogsdorf

Normet Injection & swap body for maintenance - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 6m 9d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

Caterpillar 3 Stück! 328D TUNNELBAG Tiefl. Schild Ripper - ekskavator me zinxhirë
 23
Pyet për çmimin
2013
11 600 orët
190 hp

Botuar: 6m 12d

Staufen Trucks GmbH

17

Gjermani, Schlierbach

Numri i referencës 00270

Schöma CHL-60G - makineri për hapjen e tuneleve
 19
59 000 EUR
2005
6 141 orët
147 hp

Botuar: 7m 4d

Pfeifer Rentals & Sales

12

Holandë, Niederlande

GIAMEC 211 SAXBORD / BROKK 90 - makineri për hapjen e tuneleve
 20
68 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
530 orët
Pesha neto: 17 655 kg

Botuar: 7m

MAX MACHINERY EQUIPMENT

17

Holandë, Havelte

Washing/tunnel washing truck MB Econic - mjet bujqësor/ special
 7
Pyet për çmimin
2005
189 500 km

Botuar: 9m 13d

Konemyynti A Kiviharju Ky

6

Finlandë, Finnland

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Tunneling equipment
t1 old