Makineri të drejtuara për hapjen e rrugëve


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
XZ Marpol 65-40 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
115 200 EUR
2015
1 orët

Online: 6orë 45min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Czosnów

ATLAS  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 17
160 000 EUR
2004

Online: 1d

Jur Soetendaal

Holandë, LUNTEREN

ID 8552

DITCH WITCH JT920 Crawler - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 20
Ankandi
2003
3 172 orët

Online: 2d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

VERMEER D24x40 Seria II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
55 820 EUR
2007
7 593 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Poraj

MAN PBA85 *PERFORATOR* wiertnica pozioma* - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
84 610 EUR
2007
5 000 orët

Online: 10d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Lubliniec

VERMEER D23X30III - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 15
Pyet për çmimin
2017
198 orët

Online: 10d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

VERMEER D9x13 S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
53 000 EUR
2015
4 171 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D16x20II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
52 500 EUR
2008
3 057 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D9x13 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 10
39 900 EUR
2012
5 112 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
45 000 EUR
2013
3 995 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
69 000 EUR
3 363 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D36x50 series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 9
149 000 EUR
2014
3 024 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 16
62 500 EUR
2 517 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
79 000 EUR
2015
2 996 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D36x50 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
125 000 EUR
2014
4 202 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

DITCH-WITCH 3020AT - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 3
78 130 EUR
2008
5 000 orët

Online: 14d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bolesławiec

VERMEER D 6X6 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
32 380 EUR
2012
9 185 orët

Online: 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Międzybrodzie Bialskie

Casagrande PG115 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 3
Ankandi
2005

Online: 19d

IronPlanet Europe

Gjermani, R?dersdorf

JOHN DEERE 100 B2 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
63 630 EUR
2008
5 000 orët

Online: 22d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mława

ACDE D 16*20SII wiertnica - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
37 940 EUR
2011
5 000 orët

Online: 1m 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Nałęczów

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.