Reja dhe përdorur makineritë e asfaltit në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makineritë e asfaltit


   Faqja 1 e 41 1/41   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
WIRTGEN RX4500 / HM4500 - frezë asfalti
 7
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

E re
2022

STAGE Stammler GmbH

Austri, Karlingerstraße 9, 4081 Hartkirchen

FABO Installation of asphalt of any capacity mobile and fixed . - impianti asfalti
 20
Pyet për çmimin

Impianti asfalti

E re
2023

Fabo Company

Turqia, Izmir

Cimline DuraPatcher - impianti asfalti
 20
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Impianti asfalti

2005
5 645 orët

Botuar: 49min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05766

 RELLOK RSF 750 - makineri asfalti
 15
42 340 EUR

Makineri asfalti

2016
1 530 orët
Pesha neto: 2 500 kg
100 hp

Botuar: 3orë 24min

ATS Sweden

Suedi, Södermanland

Numri i referencës S6223

Vögele Super 1803-2 Typ:08.83 (110902) - shtrues asfalti
 13
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2013
10 900 orët
173 hp

Botuar: 7orë

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Austri, Ansfelden

Numri i referencës 110902

ABC RS 500 - makineri asfalti
 8
67 EUR
Ankandi

Makineri asfalti

Botuar: 8orë 29min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Wirtgen W210 - makineri asfalti
 20
119 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makineri asfalti

2010
6 652 orët
Pesha neto: 28 670 kg

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 193631

Wirtgen W150 - makineri asfalti
 20
75 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makineri asfalti

2011
10 300 orët
Pesha neto: 20 730 kg

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 190430

Wirtgen W100Fi - makineri asfalti
 20
89 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makineri asfalti

2014
4 731 orët
Pesha neto: 19 150 kg

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 192964

Vögele Super 1600-2 (110887) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Botuar: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Austri, Ansfelden

Numri i referencës 110887

Vögele Super 1300-2 - Including GPS / Low Hours - shtrues asfalti
 20
52 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shtrues asfalti

2011
4 618 orët
Pesha neto: 9 600 kg

Botuar: 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BM005045

Wirtgen WR2400 - Excellent Working Condition / Low Hours - makineri asfalti
 18
124 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makineri asfalti

2006
9 623 orët
Pesha neto: 26 500 kg

Botuar: 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BM004895

Wirtgen WR2000 - Good Working Condition / Low Hours - makineri asfalti
 12
Pyet për çmimin

Makineri asfalti

2005
2 756 orët
Pesha neto: 21 300 kg

Botuar: 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven

Numri i referencës BM004566

 MAUGUIN - autobitumatrice
 10
6 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobitumatrice

2002

Botuar: 2d

SAS SKT

Francë, Wambrechies

MAN TGX 26.560 - makineri asfalti
 20
38 400 EUR

Makineri asfalti

2015
255 000 km
560 hp

Botuar: 2d

ATS Norway AS

Norvegji, Hordaland, 5550

Numri i referencës 15256

WIRTGEN WS250 - frezë asfalti
 2
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Frezë asfalti

2018

Botuar: 3d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 846894

RENAULT RENAULT PREMIUM DXI 370 - autobitumatrice
 10
81 000 EUR
Ankandi

Autobitumatrice

2009
64 300 km

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 280106

 Renault Kerax 370DCi - autobitumatrice
 20
47 000 EUR
Ankandi

Autobitumatrice

2005
356 895 km

Botuar: 3d

MPE France

Francë, Gaillon

Numri i referencës VF622SVA000100557

 Wirtgen W210i - frezë asfalti
 20
110 404 EUR
Ankandi

Frezë asfalti

2013
6 277 orët

Botuar: 3d

MPE UK & Ireland

Mbretëria e Bashkuar, Maltby

Numri i referencës 15200073

CATERPILLAR AP655F - shtrues asfalti
 20
134 000 EUR

Shtrues asfalti

2017
2 863 orët

Botuar: 3d

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Poznań

Numri i referencës 45200102

CATERPILLAR AP655F - shtrues asfalti
134 000 EUR

Shtrues asfalti

2017
3 258 orët

Botuar: 3d

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Poznań

Numri i referencës 45300102

Benninghoven mobiler Asphaltkocher GKL 22 - makineri asfalti
 14
Pyet për çmimin

Makineri asfalti

2005
Pesha neto: 10 350 kg

Botuar: 3d

AST BAUMASCHINEN

13

Gjermani, Spreewald

1 2 3 41   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Asphalt machines
t1 old