Makineri ndërtimi MANITOU


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Manitou 160 ATJ  - krah me çernjerë
 20
17 000 EUR

Krah me çernjerë

2008
2 938 orët

Online: 15d

Jugokomercija Doo

Serbia, Serbia

 Manitou 100 SEC - ngritës gërshërë
 5
20 950 EUR

Ngritës gërshërë

2018
10 orët

Online: 1v 8m

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 29951/15481

Manitou 120 ELX - ngritës gërshërë
 14
283 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

2001

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

Manitou SR 123 - krah me çernjerë
 20
12 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Krah me çernjerë

2000
4 906 orët

Online: 13orë 8min

AUCTELIA SA

Belgjikë, MONT-SAINT-GUIBERT

ID 2591-008

MANITOU 150ATS Articulated - krah me çernjerë
 20
Ankandi

Krah me çernjerë

2000
2 576 orët

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

MANITOU 105VJR2 Electric Vertical Manlift - krah me çernjerë
 11
Ankandi

Krah me çernjerë

2005

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

MANITOU 150AETJC Electric Articulated - krah me çernjerë
 12
Ankandi

Krah me çernjerë

2007

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

MANITOU 105VJR2 Electric Vertical Manlift - krah me çernjerë
 11
Ankandi

Krah me çernjerë

2007

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

Manitou 120 ELX - ngritës gërshërë
 14
283 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

2001

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

Manitou 170 AETJ L - ngritës gërshërë
 13
1 000 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

2007
103 orët

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Nokerseweg 200, Waregem, 8790

ID 7295587

Manitou 100 VJR - platformë ajrore
 7
14 500 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2013
141 orët

Online: 2d

Burgers Equipment BV

Holandë, Tilburg

Manitou MRT 2150+ Roto / Funk / Lasthaken / nur 2.120h  - fadromë me goma
 15
117 890 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2017
2 120 orët

Online: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

ID 770729-1

Manitou 280 TJ / 4x4x4 / 28m! / NEU / sofort!  - krah teleskopik
 13
117 890 EUR
Çmimi neto

Krah teleskopik

E re
2021

Online: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

ID 055106

Magni RTH 5.21 SH Roto /Funk / Manitou-Schnellw.  - fadromë me goma
 13
124 890 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2019
1 910 orët

Online: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

ID 002537-1

MANITOU MRT 2150 M Series - fadromë me goma
 4
50 840 EUR

Fadromë me goma

2004
5 250 orët

Online: 6d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bargłówka

Manitou 160 ATJ - krah me çernjerë
 5
29 950 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2012
1 116 orët

Online: 7d

Burgers Equipment BV

Holandë, Tilburg

ID 2138

Manitou mlt 1040-145 premium - miniekskavator
64 900 EUR

Miniekskavator

2018

Online: 8d

E-FARM GmbH

Gjermani, AT-3910 ZWETTL

ID 46618-NQAQJ1U

Manitou MHT 10210 L / Verstellgerät / Lasthaken / 21to.  - fadromë me goma
 14
149 890 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2010
817 orët

Online: 8d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

ID 757961-4

Manitou MT1840 - fadromë
 20
15 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Fadromë

2014
8 352 orët
102 hp

Online: 8d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Manitou MT1840 - fadromë
 20
15 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Fadromë

2014
4 593 orët
102 hp

Online: 8d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Manitou MT1840 - fadromë
 20
15 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Fadromë

2015
8 409 orët

Online: 8d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Manitou Telekop Stapler MT1840 - fadromë me goma
 9
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2010
3 800 orët
Ngarkesa e dobishme: 4 000 kg

Online: 10d

De Borg Trading Company

12

Holandë, Assen

MANITOU 150AETJC Electric Articulated - krah me çernjerë
 20
Ankandi

Krah me çernjerë

2007

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.