Makineri ndërtimi MERCEDES-BENZ


   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ UMT - kamion me vinç
 4
41 000 EUR

Kamion me vinç, autovinç

2016
786 000 km
373 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 kg

Online: 1m 19d

DANUBE TOTAL GRUP SRL

Rumani, ilfov

Mercedes-Benz Axor 2633 6x4, Putzmeister 28 mtr , Remote, Steel suspension - pompë betoni
 10
69 000 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

2005
444 000 km
Pesha neto: 20 080 kg
Ngarkesa e dobishme: 5 920 kg
280 hp

Online: 13orë 33min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 977047

Mercedes-Benz Actros 3235 8x4, Pumi, 21 mt, Euro 2 - autobetoniere
 10
36 900 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2001
290 000 km
Pesha neto: 19 040 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 960 kg
400 hp

Online: 13orë 35min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 544386

PALFINGER TA21 - Mercedes Sprinter - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
29 900 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

59 800 km

Online: 21orë 44min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Szczecin

Mercedes-Benz AROCS 3236 8x4 EURO6 Betonmischer STETTER 9m3  - autobetoniere
 15
71 500 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2016
143 751 km
360 hp

Online: 21orë 57min

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

ID G170173

Mercedes Axor 3340 - pompë betoni
 5
124 900 EUR

Pompë betoni

2012
140 512 km
Pesha neto: 15 550 kg
Ngarkesa e dobishme: 16 450 kg
400 hp

Online: 23orë 9min

Panthergroupe

Turqia, Istanbul

ID PANT08140

MERCEDES-BENZ SPRINTER 513D w/Time France 142TPF, 12.5m - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
Ankandi

Platformë ajrore e montuar në kamion

2011
291 667 km

Online: 23orë 31min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MERCEDES-BENZ ATEGO- 815 Camion Nacelle - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
Ankandi

Platformë ajrore e montuar në kamion

1999
196 818 km

Online: 23orë 37min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MERCEDES-BENZ Sprinter 311 - Ruthmann Steiger Tb220 - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
35 500 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2008
73 000 km

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Szczecin

MERCEDES-BENZ Sprinter 313 - Wumag Wtb 220 - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
31 500 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2009
100 000 km

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Drawsko Pomorskie

MERCEDES-BENZ Vario 814 Allroad 4x4 – Ruthmann - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
15 900 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

1996
200 000 km

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Szczecin

Mercedes-Benz 814 Böcker Montage-Dachdecker Kran 23.5m = 300kg - kamion me vinç
 15
39 900 EUR
Çmimi neto

Kamion me vinç, autovinç

169 592 km
4x2
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 600 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 1d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

14

Gjermani, Sottrum

ID 4004037

MERCEDES-BENZ SPRINTER 311 CDI - platformë ajrore e montuar në kamion
 4
29 940 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2011
81 900 km
127 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

Mercedes-Benz Actros 6555 12X6 K NEW Manual V8 Concrete Pump Chassis - pompë betoni
 19
86 900 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

E re
2013
11 km
550 hp

Online: 2d

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70046152

Mercedes-Benz 3240 B Arocs 8x4, Intermix, 9m³, Klima, wenig KM  - autobetoniere
 17
Pyet për çmimin

Autobetoniere

2015
54 678 km
394 hp

Online: 2d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI80723

Mercedes-Benz ACTROS 3240 B 8x4 LIEBHERR mixer 9M3  - autobetoniere
 20
22 100 EUR

Autobetoniere

2002
469 000 km
Pesha neto: 14 340 kg
389 hp

Online: 3d

Fiš d.o.o.

9

Sllovenia, Gomilsko, Slovenia, Gomilsko, Slovenia

Mercedes-Benz ACTROS 4141 MIXER 10 M3 303.000KM - autobetoniere
Pyet për çmimin

Autobetoniere

2008
303 000 km
Pesha neto: 15 150 kg
Ngarkesa e dobishme: 21 850 kg
408 hp

Online: 3d

Van Schaften Trucks Import Export

15

Holandë, Schiedam

ID BVNT76

Mercedes-Benz 4X2 1624 V8 Concrete-Pump Putzmeister - pompë betoni
 20
12 900 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

1979
340 217 km
Pesha neto: 15 630 kg
Ngarkesa e dobishme: 370 kg
240 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70120077

MERCEDES-BENZ SPRINTER 311CDI 2007 Oil&Steel Scorpion 1490R 1 ... - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
Ankandi

Platformë ajrore e montuar në kamion

2006
98 988 km

Online: 3d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

 2008 Mercedes Axor 1824 - autobetoniere
 20
Ankandi

Autobetoniere

2008

Online: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140257837

MERCEDES-BENZ Arocs 3540 Stetter AM 9FHC UltraEco 8x4 - autobetoniere
 16
115 500 EUR

Autobetoniere

E re
2021
500 km
Pesha neto: 12 800 kg
Ngarkesa e dobishme: 19 200 kg
393 hp

Online: 5d

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Republika Çeke, Holubice

ID 21NMIXMBUE

1 2 3 14   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.