Makineri ndërtimi nga Belgjikë


   Faqja 1 e 69 1/69   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Jcb GA HTD5 - minshkarkues
 16
Pyet për çmimin

Minshkarkues

E re
2021

Online: 4m 25d

Monfort SA

Belgjikë, GESVES

Atlas Copco LT20-20UV BM - kompresor ajri
 6
500 EUR
Ankandi

Kompresor ajri

2020
Pesha neto: 215 kg
20 hp

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Industrieweg 4, Aartselaar, 2630

ID 7385775

Knikmops 90 - fadromë me drejtim nga ruspa
 10
500 EUR
Ankandi

Fadromë me drejtim nga ruspa

2009
1 202 orët
26 hp

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Vlassenhout 10A, Dendermonde, 9200

ID 7379512

Hitachi Zaxis ZX210LC-3 - ekskavator me zinxhirë
 20
15 000 EUR
Ankandi

Ekskavator me zinxhirë

2010

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

ID 7395539

Sercla SKG-35 - shtrues asfalti
 7
2 000 EUR
Ankandi

Shtrues asfalti

2002

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

ID 7387130

Liebherr 538 - fadromë me goma
 18
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2009
9 635 orët
Pesha neto: 16 000 kg
143 hp

Online: 2d

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Belgjikë, Pelt

Hitachi ZX135UR - ekskavator me zinxhirë
 15
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2007
6 142 orët

Online: 2d

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Belgjikë, Pelt

Diversen Occ lot met diverse afsluiters/kleppen - makineri ndërtimi
 5
500 EUR
Çmimi neto

Makineri ndërtimi

Pesha neto: 100 kg

Online: 2d

Smeets & Zonen Parts N.V.

8

Belgjikë, Bree

ID W328999061

MAN TGS 32.360 BB+E6+MIXER 9M³ - autobetoniere
 9
69 750 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2016
58 523 km
Pesha neto: 12 937 kg
Ngarkesa e dobishme: 19 063 kg
360 hp

Online: 2d

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55923

Volvo L180G - fadromë me goma
 16
76 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2013
14 660 orët
333 hp

Online: 2d

THEMAR TRUCKS nv

14

Belgjikë, Willebroek

ID 912

Doosan DX225 LCA (5 pieces unused) - ekskavator me zinxhirë
 20
94 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

E re
2021
8 orët
Pesha neto: 22 000 kg
148 hp

Online: 2d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0872

Caterpillar D 6 T LGP - buldozer
 20
152 000 EUR
Çmimi neto

Buldozer

2015
6 594 orët
Pesha neto: 22 800 kg
258 hp

Online: 2d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Stabroek

ID ATR-0521

Haulotte Compact 8 - ngritës gërshërë
 20
1 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2007
383 orët
4 hp

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Skyjack SJIII3226 - ngritës gërshërë
 20
1 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2000
277 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Liftlux SL66-8 E2WD - ngritës gërshërë
 20
2 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2001
843 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

JLG 2646ES - ngritës gërshërë
 20
2 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2008

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

JLG 2646 - ngritës gërshërë
 20
2 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2008
84 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Skyjack SJIII-3219 - ngritës gërshërë
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2011
84 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Skyjack SJIII-3219 - ngritës gërshërë
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2011
159 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Skyjack SJ8841 - ngritës gërshërë
 20
3 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2006
3 715 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Haulotte Compact 10 - ngritës gërshërë
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Ngritës gërshërë

2007
1 747 orët

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

1 2 3 69   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.