Makineri ndërtimi nga Emiratet e Bashkuara Arabe


82
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4 - vinç për terrene të vështira
 20
Ankandi

Vinç për terrene të vështira

2016
1 717 orët

Online: 23orë 54min

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

KOMATSU HD325-7R retarder, emergency stop, heate ... - shkarkues i palëvizshëm
 20
Ankandi

Shkarkues i palëvizshëm

2018

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

KRUPP KMK5090 90 Ton 10x6x8 - vinç për të gjitha terrenet
 20
Ankandi

Vinç për të gjitha terrenet

1992

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

KOMATSU HD325-7R - shkarkues i palëvizshëm
 20
Ankandi

Shkarkues i palëvizshëm

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

HAMM 311 - ngjeshës
 20
Ankandi

Ngjeshës

4 374 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

CATERPILLAR 336DL - ekskavator me zinxhirë
 20
Ankandi

Ekskavator me zinxhirë

2011
12 543 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

LIEBHERR L576 - fadromë me goma
 20
Ankandi

Fadromë me goma

2007
27 263 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

NEW HOLLAND LB95B-4PT 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi

Fadromë me shkarkim nga prapa

2008
11 419 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 2007 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2007

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023449

 2007 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2007

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023446

 2007 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2007

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023452

 2009 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2009

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023464

 2008 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2008

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023460

 2007 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2007

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023454

 2007 Sercel DX-80 - makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Makineri ndërtimi

2007

Online: 3d

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620023456

Mobile Drill B-31 Trailer - sondë shpimi
 1
Ankandi

Sondë shpimi

2011

Online: 3d

Marketplace-E

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Thwaites Mach215 - minshkarkues
 1
Ankandi

Minshkarkues

2008

Online: 3d

Marketplace-E

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Thwaites AD4000L - minshkarkues
 1
Ankandi

Minshkarkues

2006

Online: 3d

Marketplace-E

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

XCMG RT120E - autovinç
 1
Ankandi

Autovinç

2016

Online: 3d

Marketplace-E

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Bomag BW 211D-40 - ngjeshës
 1
Ankandi

Ngjeshës

2008

Online: 3d

Marketplace-E

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.