Makineri ndërtimi nga Portugali


22
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
JLG 450 AJ Series II - krah me çernjerë
 1
Ankandi

Krah me çernjerë

2008

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Palmela

JCB/Vibromax VMD 62 - mini rul
 1
Ankandi

Mini rul

2008

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Palmela

JCB/Vibromax VMD 62 - mini rul
 1
Ankandi

Mini rul

2008

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Palmela

JLG 450 AJ Series II - krah me çernjerë
 1
Ankandi

Krah me çernjerë

2008

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Palmela

JLG Toucan 1010 I - ngritës me direk vertikal
 1
Ankandi

Ngritës me direk vertikal

2008

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Modivas

Genie GS1932 - ngritës gërshërë
 1
Ankandi

Ngritës gërshërë

2010

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Modivas

JCB Vibromax VMT 260 - rul
 1
Ankandi

Rul

2009

Online: 2d

Marketplace-E

Portugali, Modivas

HAULOTTE HA15IP - krah me çernjerë
 13
9 500 EUR
Ankandi

Krah me çernjerë

2005
578 orët
Pesha neto: 7 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 7d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Portugali, Vilanova De Gaia

HAULOTTE HA26PX - krah me çernjerë
 14
13 800 EUR
Ankandi

Krah me çernjerë

2004
6 393 orët
Pesha neto: 14 150 kg
49 hp

Online: 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Portugali, Vilanova De Gaia

GENIE Z-135/70 - krah me çernjerë
 14
50 000 EUR
Ankandi

Krah me çernjerë

2005
9 336 orët
Pesha neto: 20 262 kg
Ngarkesa e dobishme: 272 kg

Online: 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Portugali, Montijo

YANMAR YB401 - ekskavator me goma
 9
Pyet për çmimin

Ekskavator me goma

1997
Pesha neto: 4 000 kg
34 hp

Online: 1m 20d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

DIECI LH672 Mixer/ - autobetoniere
 2
Pyet për çmimin

Autobetoniere

Online: 6m 23d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

BITELLI SF 202 R - COLD PLANNER / ROAD CUTTER / ASPHALT MILLING MACHINE - frezë asfalti
 12
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

7 186 orët
Pesha neto: 43 000 kg
680 hp

Online: 7m 17d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

INGERSOLL RAND DD-91 - rul rrugësh
 13
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

Pesha neto: 10 000 kg

Online: 9m 29d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

INGERSOLL RAND DD23 - ngjeshës
 5
Pyet për çmimin

Ngjeshës

1997

Online: 1v 4m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

VOLVO DREDGE - pajisje ndërtimi
 10
30 000 EUR

Pajisje ndërtimi

1990

Online: 1v 5m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

 SUC 30 dredge - pajisje ndërtimi
 18
30 000 EUR

Pajisje ndërtimi

1990

Online: 1v 5m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

CATERPILLAR 955K - fadromë me zinxhir
 12
Pyet për çmimin

Fadromë me zinxhir

1977

Online: 1v 5m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

ABG TITAN 225 - shtrues asfalti
 14
20 000 EUR

Shtrues asfalti

1997
11 000 orët
136 hp

Online: 1v 5m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

PPM 280 ATT - vinç për të gjitha terrenet
 10
18 000 EUR

Vinç për të gjitha terrenet

1989
10 000 km

Online: 1v 5m

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

ID 280 ATT

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.