Reja dhe përdorur ngjeshësa në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ngjeshësa


414
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
BOMAG BW 217 D-2 - ngjeshës
 6
15 610 EUR
2014
3 700 orët
158 hp

Toaks International Trading Company

Kinë, Shanghai

Dynapac CA602D Walzenzug *Bj2010/4080h/EPA*  - ngjeshës
 18
Pyet për çmimin
2010
4 080 orët

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

 Volvo SD25D Single Drum Roller - ngjeshës
 1
Pyet për çmimin
2007

Botuar: 1orë 12min

Equippo Auction

Belgjikë

Numri i referencës 194XXX

Bomag BW 120 AC-4 - ngjeshës
 20
10 900 EUR
2005
1 835 orët
Pesha neto: 2 800 kg

Botuar: 6orë 52min

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 3057397

Caterpillar CS 563 E (110932) - ngjeshës
Pyet për çmimin

Botuar: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Austri, Ansfelden

Numri i referencës 110932

DYNAPAC CA152D, EPA - ngjeshës
 7
32 800 EUR
2011
1 989 orët

Botuar: 2d

Trimen Tractors

13

Letoni, Mārupe

Bomag BW80 AD - ngjeshës
 20
8 500 EUR
1997
13 hp

Botuar: 2d

ATS Norway AS

Norvegji, 2334, Hedmark

Numri i referencës 15257

BOMAG BW 177 D-5 - ngjeshës
 20
Pyet për çmimin
2022
113 orët
Pesha neto: 6 600 kg

Botuar: 2d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës WZBB162

Ammann APH 6530 - ngjeshës
 5
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
Pesha neto: 551 kg

Botuar: 3d

Uwe Müller GmbH

7

Gjermani, Eschweiler, Nordrhein-Westfalen

Ammann APH 6530 - ngjeshës
 5
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
Pesha neto: 533 kg

Botuar: 3d

Uwe Müller GmbH

7

Gjermani, Eschweiler, Nordrhein-Westfalen

 Bomag BW 178D-3 - ngjeshës
 11
Pyet për çmimin
1999

Botuar: 3d

EGC Parts Baumaschinen Demontagen GmbH & Co. KG

Gjermani, 84539 Ampfing Germany

 CAT CS563E - ngjeshës
 20
2 938 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

Blinto

WACKER NEUSON BS50 Quantity of (3) (Inoperable) - ngjeshës
 9
Ankandi

Botuar: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

11

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

WACKER RD27 - ngjeshës
 13
Pyet për çmimin
2006
2 500 orët

Botuar: 3d

Compratumaquina SL

6

Spanjë, Granada

Bomag BW145 D-3 - ngjeshës
 20
19 600 EUR
2002
75 hp

Botuar: 4d

ATS Norway AS

Norvegji, 1850, Østfold

Numri i referencës 14644

Dynapac CA25 - ngjeshës
 20
11 100 EUR
1986

Botuar: 4d

ATS Norway AS

Norvegji, 2642, Oppland

Numri i referencës 15169

Bomag BW 177 D-4 - ngjeshës
 20
23 900 EUR
2006
80 hp

Botuar: 4d

ATS Norway AS

Norvegji, Møre og Romsdal, 6105

Numri i referencës 15185

CAT CB-214C - ngjeshës
 16
4 200 EUR
1996
30 hp

Botuar: 4d

ATS Norway AS

Norvegji, Oppland, 2642

Numri i referencës 15168

BOMAG BW 219 DH-5 - ngjeshës
 20
98 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3 473 orët
Pesha neto: 19 190 kg
198 hp

Botuar: 5d

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

HAMM H13i - ngjeshës
 9
Pyet për çmimin
2022
768 orët
Pesha neto: 12 800 kg

Botuar: 6d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës WZBC276

DYNAPAC CA300D - ngjeshës
 8
17 000 EUR
2015

Botuar: 6d

Shanghai Fangzhi Mechanical Engineering Co., Ltd

Kinë, Shanghai, China

Numri i referencës 595512

DYNAPAC CA251D - ngjeshës
 9
12 064.18 EUR
2015

Botuar: 6d

Shanghai Fangzhi Mechanical Engineering Co., Ltd

Kinë, Shanghai, China

Numri i referencës 595511

1 2 3 21   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Compactors
t1 old