Ngjeshësa


448
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 23 1/23   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Hamm 3412 HT - ngjeshës
Pyet për çmimin
2005
131 hp

Online: 10orë 47min

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

Hamm 3307 HT - ngjeshës
Pyet për çmimin
2005

Online: 10orë 47min

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

Bomag 213 DH5 - ngjeshës
 14
73 000 EUR
2016
600 orët
Pesha neto: 14 000 kg

Online: 1d

Monfort SA

Belgjikë, GESVES

ID 4586

WACKER RD 27 - ngjeshës
 10
10 900 EUR
2005
2 000 orët

Online: 1d

SERVICIOS J DURAN

Spanjë, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

DYNAPAC CA25 - ngjeshës
 5
11 087 EUR
2017
2 600 orët
Pesha neto: 10 600 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210119-6

BOMAG BW213D - ngjeshës
 6
18 889 EUR
2017
2 600 orët
Pesha neto: 11 609 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210118-6

BOMAG BW225D - ngjeshës
 5
20 531 EUR
2016
2 600 orët
Pesha neto: 12 620 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210118-5

BOMAG BW 177  D-5 mit Terrameter  - ngjeshës
 10
54 500 EUR
Çmimi neto
2021
90 orët

Online: 1d

OBM Baumaschinen-Gabelstapler Handels- und Vermietungs GmbH

Gjermani, Amberg

ID #404

BOMAG BW 75 ADL - ngjeshës
 3
3 514 EUR
1984
93 orët

Online: 2d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Grudziądz

Belle FC 361 12 E Rüttelplatte - ngjeshës
 3
600 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha neto: 81 kg

Online: 4d

Uwe Müller GmbH

Gjermani, Eschweiler

Hamm 3011 D  - ngjeshës
 4
18 900 EUR
Çmimi neto
2000
2 925 orët

Online: 4d

BMT Magdeburg GmbH

Gjermani, Irxleben

Hamm 3307 HT - ngjeshës
Pyet për çmimin
2006

Online: 5d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

BOMAG BW211D-41 - ngjeshës
 20
Ankandi
2014

Online: 5d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

BOMAG BW226PDH-5 - ngjeshës
 8
Ankandi
2016

Online: 5d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

Hamm 3412 HT  - ngjeshës
 13
36 800 EUR
Çmimi neto
2008
2 844 orët

Online: 5d

Baumaschinen Weidinger GmbH

6

Gjermani, Haidmühle

DYNAPAC CA301 - ngjeshës
 4
12 546 EUR
2015
3 250 orët

Online: 5d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210122-7

DYNAPAC CA301D - ngjeshës
 5
13 169 EUR
2017
5 150 km
3 000 orët
Pesha neto: 5 352 kg

Online: 6d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210121-7

CATERPILLAR ca251d - ngjeshës
 5
14 253 EUR
2015
2 653 orët
Pesha neto: 5 670 kg

Online: 6d

shanghai aite machine,co.ltd

Kinë, Minhang District

 S/N: 101490341058 - ngjeshës
 16
Pyet për çmimin
2001
5 345 orët

Online: 7d

Saxtorps Trading AB

Suedi, Landskrona, Sweden

ID 238367

Sterk Steck EW5L - ngjeshës
 1
Pyet për çmimin
2000
Pesha neto: 520 kg

Online: 7d

Twente Trucks

11

Holandë, Rijssen, Netherlands

1 2 3 23   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.