Reja dhe përdorur ngulësa pilotash në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ngulësa pilotash


   Faqja 1 e 18 1/18   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
JUNTTAN HHK 16 / 20 S - ngulës pilotash
 12
360 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
664 hp

Export Technique Oü

7

Finlandë, Kuopio

Numri i referencës 05/2021

Liebherr LRB 125 - ngulës pilotash
 7
325 000 EUR
2006
9 800 orët

Botuar: 7orë 25min

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Casagrande B250 - ngulës pilotash
 7
255 668 EUR
2006
6 000 orët

Botuar: 7orë 25min

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Soilmec SM-14 - ngulës pilotash
 5
400 000 EUR
2011

Botuar: 7orë 25min

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Klemm KR 702-2R - ngulës pilotash
 5
278 910 EUR
2019
937 orët

Botuar: 7orë 26min

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Soilmec SR-80 - ngulës pilotash
 7
466 700 EUR
2014
7 500 orët

Botuar: 4d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Casagrande C6 - ngulës pilotash
 5
70 000 EUR
2003
5 700 orët

Botuar: 4d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Soilmec R-516 HD - ngulës pilotash
 7
203 372 EUR
2004
12 600 orët

Botuar: 4d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Soilmec SF-65 - ngulës pilotash
 7
209 183 EUR
2013
9 300 orët

Botuar: 4d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

JUNTTAN HHK 16 / 20 S - ngulës pilotash
 12
360 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
664 hp

Botuar: 5d

Export Technique Oü

7

Finlandë, Kuopio

Numri i referencës 05/2021

DELMAG D12 - ngulës pilotash
 7
8 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Pesha neto: 2 750 kg

Botuar: 5d

Foundiz B.V.

Holandë, Etten-Leur

MAIT HR 130 - ngulës pilotash
 7
140 000 EUR
2002
8 876 orët

Botuar: 7d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6478

Comacchio MC600 - ngulës pilotash
 7
Pyet për çmimin
2012
4 805 orët

Botuar: 7d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6485

JUNTTAN CHEAP HHK7A HAMMERS & PP 3 sets - ngulës pilotash
 20
45 000 EUR
1995
Pesha neto: 7 000 kg

Botuar: 8d

Export Technique Oü

7

Finlandë, Kuopio

Numri i referencës 5 PCS / 02 / 2023

Klemm KR 709-2 - ngulës pilotash
 7
116 212 EUR
2012
5 850 orët

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6466

Bauer BG20 - ngulës pilotash
 7
160 000 EUR
2006
22 600 orët

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6069

Casagrande B175 XP - ngulës pilotash
 7
430 000 EUR
2018
2 000 orët

Botuar: 13d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 5470

Motocut P-400 - ngulës pilotash
 6
42 500 EUR
2019

Botuar: 13d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6456

 Movax MPM-4000 - ngulës pilotash
 14
40 000 EUR
Ankandi
2019

Botuar: 17d

MPE France

Francë, Gaillon

Numri i referencës 1630

VERMEER PD10 - ngulës pilotash
 20
Pyet për çmimin
2015
1 399 orët

Botuar: 18d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

IMT A140 LCA - ngulës pilotash
 6
406 744 EUR
2019
1 561 orët

Botuar: 18d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6450

1 2 3 18   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Pile drivers
t1 old