Reja dhe përdorur Pajisje betoni në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 96
MEGA Concrete Plant - 90 m3 - Impiant betoni: foto 1
MEGA Concrete Plant - 90 m3 - Impiant betoni: foto 2
MEGA Concrete Plant - 90 m3 - Impiant betoni: foto 3
MEGA Concrete Plant - 90 m3 - Impiant betoni: foto 4
MEGA Concrete Plant - 90 m3 - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)
TOP

MEGA Concrete Plant - 90 m3

2024
Spanjë
Botuar: 6d
Pyet për çmimin
2024
Spanjë
Kontakto shitësin
MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck - Autobetoniere: foto 1
MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck - Autobetoniere: foto 2
MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck - Autobetoniere: foto 3
MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck - Autobetoniere: foto 4
MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

MERCEDES-BENZ Arocs 4142 Mixer Truck

2017287601 km420 hp
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 4orë 46min
Pyet për çmimin
2017287601 km420 hp
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
MEGA Concrete Plant - Impiant betoni: foto 1
MEGA Concrete Plant - Impiant betoni: foto 2
MEGA Concrete Plant - Impiant betoni: foto 3
MEGA Concrete Plant - Impiant betoni: foto 4
MEGA Concrete Plant - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

MEGA Concrete Plant

E re2024
Gjeorgji
Botuar: 5orë 11min
Pyet për çmimin
E re2024
Gjeorgji
Kontakto shitësin
DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M - Autobetoniere: foto 1
DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M - Autobetoniere: foto 2
DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M - Autobetoniere: foto 3
DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M - Autobetoniere: foto 4
DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

DAF CF 510 6X4 + DE BUF ST2 2-ASSIGE 10M3 CONCRETE M

2014252923 km510 hp
Holandë, ANDELST
Botuar: 6orë 11min
Pyet për çmimin
2014252923 km510 hp
Holandë, ANDELST
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

2024 - Easygoing Betonmenger

2024Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 7orë 4min
Ankandi
2024Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

2024 - Easygoing Betonmenger

2024Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 7orë 22min
Ankandi
2024Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
2023 - Wolverine Betonmenger - Betoniere: foto 1
2023 - Wolverine Betonmenger - Betoniere: foto 2
2023 - Wolverine Betonmenger - Betoniere: foto 3
2023 - Wolverine Betonmenger - Betoniere: foto 4
2023 - Wolverine Betonmenger - Betoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

2023 - Wolverine Betonmenger

2023Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 7orë 31min

10EUR

Ankandi
 • ≈ 1 036 ALL
 • ≈ 10 USD
2023Pesha neto: 390 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 1
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 2
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 3
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 4
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch

2007358343 km408 hp
Gjermani, Peine
Botuar: 8orë 45minNumri i referencës 29049

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 282 194 ALL
 • ≈ 86 474 USD
2007358343 km408 hp
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TGS 32.420 - Autobetoniere: foto 1
MAN TGS 32.420 - Autobetoniere: foto 2
MAN TGS 32.420 - Autobetoniere: foto 3
MAN TGS 32.420 - Autobetoniere: foto 4
MAN TGS 32.420 - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

MAN TGS 32.420

2018145030 kmPesha neto: 13650 kgNgarkesa e dobishme: 20350 kg414 hp
Hungari
Botuar: 9orë 58minNumri i referencës AUG

107 395EUR

 • ≈ 11 132 243 ALL
 • ≈ 116 232 USD
2018145030 kmPesha neto: 13650 kgNgarkesa e dobishme: 20350 kg414 hp
Hungari
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz 3240 - Autobetoniere: foto 1
Mercedes-Benz 3240 - Autobetoniere: foto 2
Mercedes-Benz 3240 - Autobetoniere: foto 3
Mercedes-Benz 3240 - Autobetoniere: foto 4
Mercedes-Benz 3240 - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Mercedes-Benz 3240

2017224600 kmPesha neto: 13330 kgNgarkesa e dobishme: 34000 kg393 hp
Hungari
Botuar: 10orë 5minNumri i referencës AUG

103 705EUR

 • ≈ 10 749 749 ALL
 • ≈ 112 238 USD
2017224600 kmPesha neto: 13330 kgNgarkesa e dobishme: 34000 kg393 hp
Hungari
Kontakto shitësin
MAN TGS 35.400 - Autobetoniere: foto 1
MAN TGS 35.400 - Autobetoniere: foto 2
MAN TGS 35.400 - Autobetoniere: foto 3
MAN TGS 35.400 - Autobetoniere: foto 4
MAN TGS 35.400 - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

MAN TGS 35.400

2015254900 kmPesha neto: 14280 kgNgarkesa e dobishme: 17730 kg393 hp
Hungari
Botuar: 10orë 6minNumri i referencës AUG

82 600EUR

 • ≈ 8 562 068 ALL
 • ≈ 89 397 USD
2015254900 kmPesha neto: 14280 kgNgarkesa e dobishme: 17730 kg393 hp
Hungari
Kontakto shitësin
Renault Kerax 420 Kerax 420 - Autobetoniere: foto 1
Renault Kerax 420 Kerax 420 - Autobetoniere: foto 2
Renault Kerax 420 Kerax 420 - Autobetoniere: foto 3
Renault Kerax 420 Kerax 420 - Autobetoniere: foto 4
Renault Kerax 420 Kerax 420 - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault Kerax 420 Kerax 420

2002324264 kmPesha neto: 17440 kgNgarkesa e dobishme: 32000 kg420 hp
Holandë, Groesbeek
Botuar: 21orë 24min

16 150EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 674 060 ALL
 • ≈ 17 478 USD
2002324264 kmPesha neto: 17440 kgNgarkesa e dobishme: 32000 kg420 hp
Holandë, Groesbeek
Kontakto shitësin
Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS! - Autobetoniere: foto 1
Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS! - Autobetoniere: foto 2
Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS! - Autobetoniere: foto 3
Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS! - Autobetoniere: foto 4
Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS! - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Scania G 410 8x2*6 FOR SALE AS CHASSIS!

2015267530 kmPesha neto: 13305 kgNgarkesa e dobishme: 21695 kg411 hp
Estoni
Botuar: 23orë 42minNumri i referencës M979-1184

39 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 135 914 ALL
 • ≈ 43 183 USD
2015267530 kmPesha neto: 13305 kgNgarkesa e dobishme: 21695 kg411 hp
Estoni
Kontakto shitësin
FABO twin shaft mixer - Betoniere: foto 1
FABO twin shaft mixer - Betoniere: foto 2
FABO twin shaft mixer - Betoniere: foto 3
FABO twin shaft mixer - Betoniere: foto 4
FABO twin shaft mixer - Betoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)
TOP

FABO twin shaft mixer

E re2024
Turqia, Izmir
Botuar: 1d
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km! - Autobetoniere: foto 1
DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km! - Autobetoniere: foto 2
DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km! - Autobetoniere: foto 3
DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km! - Autobetoniere: foto 4
DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km! - Autobetoniere: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DAF FAD CF 410 8x4 Euro 6 Schwing Stetter 9m³ Just 162.847 km!

2018162847 kmPesha neto: 13903 kgNgarkesa e dobishme: 18097 kg408 hp
Holandë, Zetten
Botuar: 1dNumri i referencës 43589

68 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 100 504 ALL
 • ≈ 74 136 USD
2018162847 kmPesha neto: 13903 kgNgarkesa e dobishme: 18097 kg408 hp
Holandë, Zetten
Kontakto shitësin
FABO COMPACT-160 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE | Ready in Stock - Impiant betoni: foto 1
FABO COMPACT-160 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE | Ready in Stock - Impiant betoni: foto 2
FABO COMPACT-160 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE | Ready in Stock - Impiant betoni: foto 3
FABO COMPACT-160 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE | Ready in Stock - Impiant betoni: foto 4
FABO COMPACT-160 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE | Ready in Stock - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 1
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 2
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 3
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 4
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 120m3/h Capacity - Impiant betoni: foto 1
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 120m3/h Capacity - Impiant betoni: foto 2
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 120m3/h Capacity - Impiant betoni: foto 3
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 120m3/h Capacity - Impiant betoni: foto 4
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 120m3/h Capacity - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
FABO COMPACT-180 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 1
FABO COMPACT-180 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 2
FABO COMPACT-180 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 3
FABO COMPACT-180 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 4
FABO COMPACT-180 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 110m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 1
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 110m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 2
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 110m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 3
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 110m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 4
FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 110m3/h Capacity | AVAILABLE IN STOCK - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
FABO COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 1
FABO COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 2
FABO COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 3
FABO COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 4
FABO COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - Impiant betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)
Pyet për çmimin
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 96
1 / 96
T1 new listing page - Pajisje betoni
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.