Pompa betoni


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ Axor 4140 - pompë betoni
 6
Pyet për çmimin
2015
78 600 km

Online: 1d

BMS BETON MAKINE SERVIS LTD

Turqia, İstanbul

MERCEDES-BENZ Axor 3340 - pompë betoni
 8
Pyet për çmimin
2012
98 101 km
8 418 orët

Online: 1d

BMS BETON MAKINE SERVIS LTD

Turqia, İstanbul

PUTZMEISTER 24.3-67 CS  PUMI - pompë betoni
 1
Pyet për çmimin
2009
300 000 km
2 751 orët

Online: 1d

EXPORT - TRADING

Gjermani, Am Kornacker 8, D-89359, Kleinkötz, Germany

SCHWING FBP 21-100 PUMI - pompë betoni
 1
Pyet për çmimin
2008

Online: 1d

EXPORT - TRADING

Gjermani, Am Kornacker 8, D-89359, Kleinkötz, Germany

Waitzinger / Liebherr PUMI THM 80 -29 Z4 - pompë betoni
 1
Pyet për çmimin
2010
200 km
2 orët

Online: 1d

EXPORT - TRADING

Gjermani, Kleinkötz

PUTZMEISTER BSF 36.4-16 H - pompë betoni
 1
Pyet për çmimin
2018
70 km
990 orët

Online: 1d

EXPORT - TRADING

Gjermani, Am Kornacker 8, D-89359, Kleinkötz, Germany

Mercedes 1922 4x2 Putzmeister concrete pump - pompë betoni
 20
29 500 EUR
108 900 km
Pesha neto: 18 750 kg
220 hp

Online: 3d

Dingemanse B.V.

13

Holandë, Hoogerheide

ID M563935

MERCEDES-BENZ 2631 - pompë betoni
 20
Pyet për çmimin
1993
230 354 km
5 850 orët
305 hp

Online: 3d

GRUPO BEDTRANS SL

8

Spanjë, Reus (Tarragona)

PUTZMEISTER sebhsa - pompë betoni
 17
Pyet për çmimin

Online: 3d

GRUPO BEDTRANS SL

8

Spanjë, Reus (Tarragona)

Mercedes-Benz Actros 4146B 8x4 CIFA K41L-XRZ Concrete pump  - pompë betoni
 12
169 890 EUR
2012
300 000 km

Online: 3d

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Spanjë, Spanien, Amposta-Tarragona

MERCEDES-BENZ 4140 AXOR - pompë betoni
 20
229 000 EUR
2015
22 653 km
1 823 orët
393 hp

Online: 3d

ERCAL TRUCKS

Turqia, İSTANBUL

Meyco Suprema sprayer - pompë betoni
 4
1 250 EUR
Ankandi
2000
Pesha neto: 2 200 kg

Online: 5d

Troostwijk Auctions

Mbretëria e Bashkuar, ., Kilsyth, Glasgow, G65

ID 6952797

MERCEDES-BENZ axor 1829 - pompë betoni
 20
Pyet për çmimin
2008
209 000 km

Online: 6d

GRUPO BEDTRANS SL

8

Spanjë, Reus (Tarragona)

DAF AT85W - pompë betoni
 7
46 260 EUR
1996
411 000 orët

Online: 6d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Gorzkowice

Putzmeister KOV 1470 - pompë betoni
 6
125 EUR
Ankandi
2011

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920190

Putzmeister KOV 550 DUO - pompë betoni
 6
500 EUR
Ankandi
2010

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920181

Schwing KS P12-20 - pompë betoni
 5
250 EUR
Ankandi
2014

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920186

Putzmeister KOV 1470 - pompë betoni
 5
125 EUR
Ankandi
2011

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920191

Schwing KS P12-20 - pompë betoni
 6
250 EUR
Ankandi
2014

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920188

Schwing KS P12-20 - pompë betoni
 6
250 EUR
Ankandi
2014

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Francë, 1800 Rue de l''Industrie, Le Creusot, 71200

ID 6920187

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.