Makineri ndërtimi RENAULT


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RENAULT MAXITY 120.35 - platformë ajrore e montuar në kamion
 11
34 700 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2013
112 000 km
117 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

RENAULT Midlum 220 - platformë ajrore e montuar në kamion
 12
27 840 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2006
321 000 km
217 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

RENAULT MASTER 125 DCI - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
24 060 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2013
241 000 km
123 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

RENAULT MASTER 125dCi - platformë ajrore e montuar në kamion
 11
21 960 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2011
164 000 km
123 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

RENAULT MAXITY 120 DXI - platformë ajrore e montuar në kamion
 12
37 210 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2014
27 088 km
120 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

Renault Maxity Bühne Comilev 100TVL 10m/Klima/nur 262h!  - platformë ajrore e montuar në kamion
 18
21 800 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2012
116 264 km
120 hp

Yourtrucks GmbH

11

Gjermani, Hilden

ID 5-188

RENAULT KERAX 400 EURO 3 8X4 CONCRETE MIXER 3 PSC - autobetoniere
 16
21 150 EUR

Autobetoniere

2005
113 000 km
12 419 orët
393 hp

Online: 5d

ERCAL TRUCKS

Turqia, İSTANBUL

Renault 200KVA - set gjeneratori
 10
5 500 EUR
Çmimi neto

Set gjeneratori

E re
1990
Pesha neto: 670 kg

Online: 5d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 001529

Renault Breining Premium 730 - makineri asfalti
 20
30 000 EUR
Ankandi

Makineri asfalti, autobot

2009
Pesha neto: 14 838 kg
362 hp

Online: 7d

Troostwijk Auctions

Poloni, -, Pultusk, 06-100

ID 7274003

Renault Master 2.3 DCI Boom lift van  - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
35 000 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2018
62 246 km

Online: 8d

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Spanjë, Spanien, Amposta-Tarragona

RENAULT MASTER 2.3 130/KLUBB/K32 - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
29 000 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2019
29 000 km
269 orët
128 hp

Online: 10d

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

ID 210134

RENAULT 110 DXI w/2011 Socage DA320 - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
Ankandi

Platformë ajrore e montuar në kamion

99 938 km

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

RENAULT Maxity - platformë ajrore e montuar në kamion
 4
41 800 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2016
522 orët

Online: 12d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Janów Lubelski

Renault KERAX 420 DCI+ BETON MIXER STETTER - autobetoniere
 9
18 900 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2006
250 162 km
Pesha neto: 14 420 kg
Ngarkesa e dobishme: 17 630 kg
420 hp

Online: 14d

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55442

Renault KERAX 370 DCI + BETON MIXER STETTER - autobetoniere
 8
17 450 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2005
274 619 km
370 hp

Online: 14d

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55433

Renault KERAX 420 DCI+TAPIS/BAND - autobetoniere
 11
18 900 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2003
413 274 km
Pesha neto: 16 060 kg
Ngarkesa e dobishme: 15 940 kg
420 hp

Online: 20d

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55446

Renault KERAX 410 DXI+STETTER - autobetoniere
 8
21 900 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2007
447 061 km
Pesha neto: 13 991 kg
Ngarkesa e dobishme: 18 009 kg
410 hp

Online: 20d

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55441

Renault Kerax 420 - autobetoniere
 20
17 500 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2006
332 556 km
Pesha neto: 13 870 kg
Ngarkesa e dobishme: 18 130 kg

Online: 22d

TheTruckCompany

16

Belgjikë, Hooglede

ID TC98784

Renault Master 120 DCI Crashed van Time france 12.5m  - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
4 900 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2007

Online: 22d

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Spanjë, Spanien, Amposta-Tarragona

Renault K380 Service truck - makineri ndërtimi
 17
165 000 EUR
Çmimi neto

Makineri ndërtimi

E re
2021
380 hp

Online: 23d

TMH RENTAL B.V.

Holandë, nl, Schiedam

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.