Reja dhe përdorur Rule në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rule


2 252
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 113 1/113   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
XCMG XS223J - Ngjeshës
 4
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngjeshës

2017
1 800 orët
Pesha neto: 22 000 kg
219 hp

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

BOMAG BW 217 D-2 - Ngjeshës
 6
15 890 EUR

Ngjeshës

2014
3 700 orët
158 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

BOMAG BW138AD - Rul rrugësh
 9
14 380 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rul rrugësh

2012
Pesha neto: 4 200 kg

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

1

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Bomag BW 219 D-5 | GPS | AIRCO | GOOD CONDITION - Rul
 19
97 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rul

2019
1 658 orët
Pesha neto: 19 400 kg
202 hp

Botuar: 4orë 54min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 112043-1

 Markvibrator Dynapac LG500 - Pllakë vibratori
 12
Ankandi

Pllakë vibratori

2005
12 hp

Botuar: 8orë 34min

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002146

Bomag BW24R - Rul pneumatik
 20
Pyet për çmimin

Rul pneumatik

2006
5 564 orët
Pesha neto: 14 950 kg

Botuar: 8orë 37min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05613

Hamm GRW5 - Rul pneumatik
 19
Pyet për çmimin

Rul pneumatik

2001
5 954 orët
Pesha neto: 4 600 kg

Botuar: 8orë 38min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05614

Dynapac CA3500D - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

2017
3 471 orët
Pesha neto: 11 950 kg

Botuar: 8orë 38min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05679

Caterpillar CS563C - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

1997
9 519 orët
Pesha neto: 11 585 kg

Botuar: 8orë 40min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05680

Caterpillar CS76 XT - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

2012
6 847 orët
Pesha neto: 18 800 kg

Botuar: 8orë 44min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05759

Caterpillar CS433C - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

1995
4 852 orët
Pesha neto: 6 977 kg

Botuar: 8orë 44min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05801

Caterpillar CS64B - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

2018
6 399 orët
Pesha neto: 12 300 kg

Botuar: 8orë 44min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05799

Ammann ASC110 - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

2018
1 371 orët
Pesha neto: 12 590 kg

Botuar: 8orë 44min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05761

XCMG XS113E - Rul
 20
Pyet për çmimin

Rul

E re
2022
8 orët
Pesha neto: 11 000 kg

Botuar: 8orë 45min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05758

Caterpillar PS-300B - Rul pneumatik
 20
Pyet për çmimin

Rul pneumatik

2001
8 464 orët
Pesha neto: 14 000 kg

Botuar: 8orë 46min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05652

Dynapac CC 1200 C MIETE / RENTAL (12001129) - Rul
 20
16 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rul

2017
707 orët
Pesha neto: 2 470 kg
35 hp

Botuar: 9orë 36min

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

16

Gjermani, Grossenaspe, Schleswig-Holstein

Numri i referencës 12001129

Ammann AVH 6030 Limited Edition E-Start  - Pllakë vibratori
 9
4 900 EUR

Pllakë vibratori

2012

Botuar: 9orë 57min

Issleib-Nutzfahrzeuge

2

Gjermani, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

WACKER DPU 3345H diesel (328 kg ) - Pllakë vibratori
 6
542.31 EUR

Pllakë vibratori

1989

Botuar: 10orë 15min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

BOMAG BW161 AD-4 - Rul rrugësh
 11
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2018
2 983 orët

Botuar: 11orë

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

BOMAG BW161 AD-4 - Rul rrugësh
 11
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2018
2 531 orët

Botuar: 11orë

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

BOMAG BW 174 AP-4v AM - Rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin

Rul rrugësh

2021
634 orët
Pesha neto: 10 800 kg
98 hp

Botuar: 11orë 3min

Buchhammer Handel GmbH

11

Gjermani, Lübeck

CATERPILLAR CS12GC - Ngjeshës
76 000 EUR

Ngjeshës

2021
1 962 orët

Botuar: 11orë 40min

Bergerat USED Sp.z .o.o.

2

Poloni, Poznań

Numri i referencës TTK00167

Bomag BW 90 AC-2  - Rul rrugësh
 6
9 200 EUR

Rul rrugësh

2007
1 020 orët

Botuar: 12orë

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg

1 2 3 113   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Rollers
t1 old