Reja dhe përdorur rule pneumatik në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rule pneumatik


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
CATERPILLAR PS300 BN - rul pneumatik
 7
12 460 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2003
8 000 orët

Botuar: 10d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 283377

HAMM HD 14 TT - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2021
629 orët
Pesha neto: 3 545 kg

Botuar: 13d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0047

HAMM HP 180 I - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2021
27 orët
Pesha neto: 12 550 kg
73 hp

Botuar: 13d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0032

Hamm GRW 15, Radwalze, 12-15to. Klasse, wenig Std.  - rul pneumatik
 11
Pyet për çmimin
2013
780 orët

Botuar: 17d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83585

BOMAG BW 11 RH-5 - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2022
65 orët
Pesha neto: 8 970 kg
73 hp

Botuar: 17d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0035

BOMAG BW 11 RH-5 - rul pneumatik
 20
75 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021
137 orët
Pesha neto: 5 400 kg
72 hp

Botuar: 19d

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

Albaret P3 - rul pneumatik
 19
6 900 EUR
1980
6 178 orët
Pesha neto: 24 000 kg

Botuar: 23d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 13056059

Hamm GRW 280I - rul pneumatik
 9
84 000 EUR
2018
1 056 orët
Pesha neto: 23 270 kg

Botuar: 23d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 202539

BOMAG BW 120 AC-5 - rul pneumatik
 1
Pyet për çmimin
2022
178 orët
Pesha neto: 2 500 kg

Botuar: 24d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës KWBC314

BOMAG BW 28 RH - rul pneumatik
 1
Pyet për çmimin
2022
168 orët
Pesha neto: 16 000 kg

Botuar: 27d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës GWBB129

SAKAI TS-160 - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2022
19 orët
Pesha neto: 3 000 kg
31 hp

Botuar: 27d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0037

SAKAI TS-160 - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2022
19 orët
Pesha neto: 3 000 kg
31 hp

Botuar: 27d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0036

STAVOSTROJ VP200 - rul pneumatik
 14
13 500 EUR
1995
Pesha neto: 7 850 kg
81 hp

Botuar: 27d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

HAMM 15 GRW 15 GRW - rul pneumatik
 6
28 000 EUR
2006
1 800 orët

Botuar: 30d

BS Recycling S.R.L.

Rumani, Cluj-Napoca

 2003 INGERSOLL-RAND PT125R 14817 - rul pneumatik
 2
Pyet për çmimin
2003

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 14817

 1992 HAMM GRW15 9409 - rul pneumatik
 31
32 669 EUR
1992

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 9409

 DYNAPAC CP132 15901 - rul pneumatik
 8
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 15901

 BOMAG BW12R 16404 - rul pneumatik
 21
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 16404

HAMM GRW 18 - rul pneumatik
 15
Pyet për çmimin
2009
9 019 orët
Pesha neto: 14 680 kg
113 hp

Botuar: 1m 9d

COMERCIAL DE MAQUINARIA 2020 S.L.

Spanjë, Alagón

HAMM HP 180 I - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2021
93 orët
Pesha neto: 9 795 kg

Botuar: 1m 29d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0022

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Pneumatic rollers
t1 old