Reja dhe përdorur rule rrugësh në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rule rrugësh


   Faqja 1 e 34 1/34   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DYNAPAC CA251D - rul rrugësh
 6
11 150 EUR
2017
2 117 orët
Pesha neto: 9 750 kg
156 hp

Toaks International Trading Company

Kinë, Minhang District, Shanghai

Numri i referencës CA251D

HAMM HD10C VV - rul rrugësh
 9
11 670 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
Pesha neto: 1 540 kg

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

 2008 Bomag BW211 D-4 - rul rrugësh
 28
Ankandi
2008

Botuar: 1orë 49min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049426

BOMAG BW 120 AD-5 - rul rrugësh
 17
Pyet për çmimin
E re
2020
27 orët
Pesha neto: 2 750 kg
31 hp

Botuar: 2orë 15min

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

BOMAG BW 161 ADO-5 - rul rrugësh
 20
87 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2019
15 orët
Pesha neto: 9 300 kg
124 hp

Botuar: 2orë 15min

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

 Bomag BW 100 AC-2 Tandem Roller - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
2017

Botuar: 2orë 43min

Equippo Auction

Belgjikë

Numri i referencës 86183493XXX

 Hamm HD 10 CVV Tandem Roller - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
2013

Botuar: 2orë 43min

Equippo Auction

Belgjikë

Numri i referencës HXXX

 Hamm HD 12 VV Tandem Roller - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
2014

Botuar: 2orë 43min

Equippo Auction

Belgjikë

Numri i referencës H2005XXX

 Bomag BW211-D4 - rul rrugësh
 30
Ankandi

Botuar: 5orë 39min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217277

 2010 Hamm HD12 VV - rul rrugësh
 29
Ankandi
2010

Botuar: 5orë 39min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217447

 2017 Ammann ARX45 - rul rrugësh
 27
Ankandi
2017

Botuar: 6orë 23min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353167

 2019 Bomag BW80AD-5 - rul rrugësh
 34
Ankandi
2019
821 orët

Botuar: 6orë 31min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140350466

 Ammann AV33-2 - rul rrugësh
 23
Ankandi

Botuar: 6orë 31min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298200

 2017 Ammann ARX45 - rul rrugësh
 22
Ankandi
2017

Botuar: 6orë 33min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353169

 2013 Terex TV1200K - rul rrugësh
 22
Ankandi
2013
791 orët

Botuar: 6orë 39min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140348298

 Benford TV1200DF - rul rrugësh
 28
Ankandi

Botuar: 6orë 48min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353111

Bomag BW 120 AD-5 (110904) - rul rrugësh
Pyet për çmimin
2015
3 800 orët
32 hp

Botuar: 7orë 8min

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

8

Austri, Ansfelden

Numri i referencës 110904

Hatz Cilindro - rul rrugësh
 6
Pyet për çmimin

Botuar: 2d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës ZX25416

HAMM HD+ 110i VV - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2019
537 orët
Pesha neto: 10 470 kg

Botuar: 2d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBC348

 Bomag BW120AD-4 - rul rrugësh
 37
Ankandi
887 orët

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352966

 Bomag BW120AD-4 - rul rrugësh
 31
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140350831

 CAT CS533E - rul rrugësh
 28
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353065

1 2 3 34   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Road rollers
t1 old