Makineri ndërtimi SANY


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Sany SY215C Clime Control, Bucket, Hammerline, Quick Co  - ekskavator me zinxhirë
 18
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
880 orët
171 hp

Online: 7m 29d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80375

SANY SY5382THB - pompë betoni
 4
49 682 EUR

Pompë betoni

2018
7 725 km
235 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 19orë 40min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051401

 2018 Sany SY26U - miniekskavator
 14
Ankandi

Miniekskavator

2018
491 orët

Online: 22orë 32min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140258192

SANY SY5380THB - pompë betoni
 5
41 402 EUR

Pompë betoni

2017
9 656 km
2 755 orët
Pesha neto: 17 055 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051305

Sany SCC4000 - vinç me zinxhir
 2
1 833 879 EUR

Vinç me zinxhir

2011
5 275 orët

Online: 5d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4263

Sany SCC4000 - vinç me zinxhir
 2
1 836 263 EUR

Vinç me zinxhir

2011
9 573 orët

Online: 5d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4236

SANY SY5380THB - pompë betoni
 5
41 539 EUR

Pompë betoni

2017
6 901 km
2 360 orët
Pesha neto: 7 484 kg

Online: 6d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021050809

Sany SY 18 C - miniekskavator
 20
5 000 EUR
Ankandi

Miniekskavator

2018
2 orët
Pesha neto: 1 825 kg
14 hp

Online: 7d

Troostwijk Auctions

Holandë, Parkweg 95, Beesd , 4153 XL

ID 7280285

SANY SY5380THB - pompë betoni
 5
41 539 EUR

Pompë betoni

2017
4 651 km
2 780 orët
Pesha neto: 17 055 kg

Online: 7d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021050704

SANY SY5383THB - pompë betoni
 4
49 847 EUR

Pompë betoni

2017
7 725 km
2 760 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 7d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021050701

SANY SY5382THB - pompë betoni
 3
49 847 EUR

Pompë betoni

2017
4 612 km
2 685 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 8d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021050603

SANY SY5382THB - pompë betoni
 4
49 712 EUR

Pompë betoni

2017
4 665 km
2 650 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 14d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021043001

SANY SY5382THB - pompë betoni
 5
49 712 EUR

Pompë betoni

2017
10 496 km
3 650 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 15d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042902

SANY SY5380THB - pompë betoni
 5
41 427 EUR

Pompë betoni

2017
4 603 km
2 860 orët
Pesha neto: 17 055 kg

Online: 15d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042901

SANY SY5382THB - pompë betoni
 5
49 712 EUR

Pompë betoni

2017
4 603 km
2 650 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 16d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042807

SANY SY5380THB - pompë betoni
 6
49 712 EUR

Pompë betoni

2017
12 659 km
2 650 orët
Pesha neto: 17 055 kg

Online: 16d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042802

SANY SY5382THB - pompë betoni
 5
49 545 EUR

Pompë betoni

2017
4 756 km
3 200 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 17d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042710

SANY SY5383THB - pompë betoni
 4
41 549 EUR

Pompë betoni

2017
4 603 km
2 650 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 18d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042601

SANY SY305C - ekskavator me zinxhirë
 1
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

E re
2021
276 hp

Online: 19d

Cervetti Project srl

9

Itali, Anzola Emilia (BO)

SANY SY5382THB - pompë betoni
 3
62 324 EUR

Pompë betoni

2017
10 549 km
2 365 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 21d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042306

SANY SY5383THB - pompë betoni
 4
41 549 EUR

Pompë betoni

2017
4 595 km
2 350 orët
Pesha neto: 17 237 kg

Online: 21d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021042302

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.