Reja dhe përdorur sete gjeneratori në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Sete gjeneratori


   Faqja 1 e 116 1/116   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Cummins QSK78G15 - set gjeneratori
200 000 EUR
 GE12054KDT - set gjeneratori
8 300 EUR
Çmimi pa. TVSH
Silnik PAXMAN VP 185 V 12 2500 KW moc 3400 KM HP PS Nieużywany Silnik PAXMAN VP 185 V 12 2500 KW moc 3400 KM HP PS Nieużywany - set gjeneratori
 4
200 000 EUR
E re

MEGAVAT 77 DAMIAN HERMAN

Poloni, 41-800 ZABRZE

Numri i referencës Silnik PAXMAN VP 185 V 12 2500 KW 3400 KM HP PS Nieużywany

Volvo TAD1651GE - set gjeneratori
 10
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 5 200 kg

EMUNA TRADING B.V.

Holandë, RIDDERKERK

 Pallet of Generators - set gjeneratori
 6
Ankandi

Botuar: 10min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049442

 Generator, Honda Engine (2 of) / Generador - set gjeneratori
 7
Ankandi

Botuar: 10min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049263

 2020 Atlas Copco CPPG5P - set gjeneratori
 8
Ankandi
2020

Botuar: 11min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049443

 Ayerbe AY6000T - set gjeneratori
 7
Ankandi

Botuar: 12min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049509

 JCB G17Q - set gjeneratori
 17
Ankandi

Botuar: 4orë 39min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298208

 Unused Firman RD 8910EX 5500W Petrol Generator, Electric Start - set gjeneratori
 10
Ankandi

Botuar: 4orë 40min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296765

 Harrington 7Kva Diesel Generator, Kubota Engine - set gjeneratori
 8
Ankandi

Botuar: 4orë 41min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298029

 2010 Aggreko Skid Mounted 350KvA Generator, Scania Engine (No Voltage) - set gjeneratori
 36
Ankandi
2010

Botuar: 4orë 43min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140351482

 Stephill 5.9KvA Generator, Single Cylinder Engine - set gjeneratori
 18
Ankandi

Botuar: 4orë 45min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352979

 Tekno Proget GW15/400 SSK - set gjeneratori
 18
Ankandi
561 orët

Botuar: 4orë 48min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353126

 Mosa TS300SCEL - set gjeneratori
 7
Ankandi

Botuar: 4orë 48min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298067

 250KvA Generator, 6 Cylinder Deutz Engine - set gjeneratori
 22
Ankandi

Botuar: 4orë 56min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353010

 Neilsen BDE6700T3 Diesel Generator - set gjeneratori
 10
Ankandi

Botuar: 4orë 57min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298213

 2.5Kva Petrol Generator, Honda Engine - set gjeneratori
 15
Ankandi

Botuar: 4orë 57min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298193

 650KvA Skid Mounted Generator, V12 Engine - set gjeneratori
 29
Ankandi

Botuar: 4orë 59min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353283

 Genset Generator, Perkins Engine - set gjeneratori
 14
Ankandi

Botuar: 5orë 1min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353113

 Genset MPM 15/400SS-KA - set gjeneratori
 14
Ankandi

Botuar: 5orë 2min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353122

 27KvA Generator, Hatz Diesel Engine - set gjeneratori
 13
Ankandi

Botuar: 5orë 8min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353032

  - set gjeneratori
 6
3 005.37 EUR
1995

Botuar: 5orë 45min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

  - set gjeneratori
 6
1 313.46 EUR
1980

Botuar: 5orë 45min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

1 2 3 116   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Generator sets
t1 old