Shtruese asfalti


   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Vögele SUPER 1800-2 - shtrues asfalti
 7
110 000 EUR
Çmimi neto
2012
6 296 orët
Pesha neto: 20 100 kg

Online: 5orë 59min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 181289

Vögele Super 1800-1 Typ 09.82 - shtrues asfalti
Pyet për çmimin
2006
11 800 orët
170 hp

Online: 1d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

Vögele Super 700 typ 07.90 - shtrues asfalti
Pyet për çmimin
2011
60 hp

Online: 1d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

DYNAPAC F5C/S - shtrues asfalti
 8
29 730 EUR
2012
1 830 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Ciechanów

ABG Titan 326 - shtrues asfalti
 9
37 020 EUR
2004
7 900 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kielce

Caterpillar AP355F  - shtrues asfalti
 6
Pyet për çmimin
2016
961 orët

Online: 2d

Bove Rental & Sales

Holandë, Niederlande, Ettenleur

ID AAM0004

Vögele Super 1800-2, Typ. 11.82 - shtrues asfalti
 13
Pyet për çmimin
2011
8 600 orët
173 hp

Online: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

VÖGELE SUPER 800 [ Copy ] - shtrues asfalti
 20
Pyet për çmimin
2005
7 660 orët

Online: 2d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

VOLVO ABG P6820C [ Copy ] - shtrues asfalti
 20
109 680 EUR
Çmimi neto
2014
4 865 orët

Online: 2d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

VÖGELE SUPER 1300-3i [ Copy ] - shtrues asfalti
 20
89 000 EUR
Çmimi neto
2014
1 734 orët

Online: 2d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

BOMAG BF 300 C [ Copy ] - shtrues asfalti
 20
54 730 EUR
Çmimi neto
2013

Online: 2d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

VOLVO FE 340- Sprider Maskiner M-25 - shtrues asfalti
 1
63 670 EUR
1900
250 000 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Karpiówka

TITAN 411 MB 122 - shtrues asfalti
 10
12 120 EUR
1991

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kruszów

Breining S - HY 5000  - shtrues asfalti
 10
Pyet për çmimin
2000
4 837 orët

Online: 3d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen-Maichingen, Germany

VÖGELE Super 1502-Type 62-2 - shtrues asfalti
 20
13 500 EUR
Çmimi neto
13 955 orët
Pesha neto: 13 400 kg

Online: 4d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

14

Holandë, Havelte

ABG Titan 423 - shtrues asfalti
 3
Ankandi
1998

Online: 4d

IronPlanet Europe

Francë, St Aubin Sur Gaillon

Vögele S1803-2 Pneumatic Asphalt Paver - shtrues asfalti
 20
77 900 EUR
Çmimi neto
2013
5 954 orët
Pesha neto: 18 000 kg

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Demag DF110P - shtrues asfalti
 20
21 900 EUR
Çmimi neto
1996
7 678 orët
Pesha neto: 16 000 kg
106 hp

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Bomag BF300P City Paver - shtrues asfalti
 20
39 900 EUR
Çmimi neto
2013
2 126 orët
Pesha neto: 8 200 kg
76 hp

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Miller M8100 Crawler Slipform Paver Gleitschalungsfertiger - shtrues asfalti
 18
28 900 EUR
Çmimi neto
2002

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

1 2 3 13   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.