Reja dhe përdorur Skrepera në shitje - Truck1 Shqipëri
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Frutiger SR2001 - Skreper: foto 1

Frutiger SR2001

Skreper
1993
Gjermani, Metten
Botuar: 1d
Pyet për çmimin
1993
Gjermani, Metten
Kontakto shitësin
Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO - Skreper: foto 1
Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO - Skreper: foto 2
Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO - Skreper: foto 3
Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO - Skreper: foto 4
Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (40)

Caterpillar 621G Scraper, SEE VIDEO

Skreper
19798877 orëtPesha neto: 33000 kgNgarkesa e dobishme: 24000 kg
Suedi, Skåne
Botuar: 15dNumri i referencës S6356

16 360EUR

 • ≈ 1 640 040 ALL
 • ≈ 17 811 USD
19798877 orëtPesha neto: 33000 kgNgarkesa e dobishme: 24000 kg
Suedi, Skåne
Kontakto shitësin
LOS ANTONIOS TH61 - Skreper: foto 1
LOS ANTONIOS TH61 - Skreper: foto 2
LOS ANTONIOS TH61 - Skreper: foto 3
LOS ANTONIOS TH61 - Skreper: foto 4
LOS ANTONIOS TH61 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

LOS ANTONIOS TH61

Skreper
2021500 orët
Francë, PARC D'ACTIVITE LA FOURCHETTE LA FOURCHETTE 50500 CATZ, France
Botuar: 23dNumri i referencës DEC11

45 000EUR

 • ≈ 4 511 115 ALL
 • ≈ 48 991 USD
2021500 orët
Francë, PARC D'ACTIVITE LA FOURCHETTE LA FOURCHETTE 50500 CATZ, France
Kontakto shitësin
AP KB 110/300 kilverbak te huur - Skreper: foto 1
AP KB 110/300 kilverbak te huur - Skreper: foto 2
AP KB 110/300 kilverbak te huur - Skreper: foto 3
AP KB 110/300 kilverbak te huur - Skreper: foto 4
AP KB 110/300 kilverbak te huur - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

AP KB 110/300 kilverbak te huur

Skreper
2024
Holandë, Vriezeveen, Niederlande
Botuar: 24d
Pyet për çmimin
2024
Holandë, Vriezeveen, Niederlande
Kontakto shitësin
Ashland 155XL2 - Skreper: foto 1
Ashland 155XL2 - Skreper: foto 2
Ashland 155XL2 - Skreper: foto 3
Ashland 155XL2 - Skreper: foto 4
Ashland 155XL2 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

Ashland 155XL2

Skreper
2018
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Botuar: 1m 6d
Pyet për çmimin
2018
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Kontakto shitësin
Ashland 175XL2 - Skreper: foto 1
Ashland 175XL2 - Skreper: foto 2
Ashland 175XL2 - Skreper: foto 3
Ashland 175XL2 - Skreper: foto 4
Ashland 175XL2 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ashland 175XL2

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Botuar: 1m 6d
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Kontakto shitësin
Ashland 1410E - Skreper: foto 1
Ashland 1410E - Skreper: foto 2
Ashland 1410E - Skreper: foto 3
Ashland 1410E - Skreper: foto 4
Ashland 1410E - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ashland 1410E

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Southampton, Grossbritannien
Botuar: 1m 6dNumri i referencës 70605
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Southampton, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Ashland 1410E - Skreper: foto 1
Ashland 1410E - Skreper: foto 2
Ashland 1410E - Skreper: foto 3
Ashland 1410E - Skreper: foto 4
Ashland 1410E - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ashland 1410E

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Southampton, Grossbritannien
Botuar: 1m 6d
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Southampton, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 1
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 2
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 3
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 4
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ashland 155TS2

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Chester, Cheshire, Grossbritannien
Botuar: 1m 6dNumri i referencës 70604
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Chester, Cheshire, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Ashland 2811E - Skreper: foto 1
Ashland 2811E - Skreper: foto 2
Ashland 2811E - Skreper: foto 3
Ashland 2811E - Skreper: foto 4
Ashland 2811E - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ashland 2811E

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Botuar: 1m 9d
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Kontakto shitësin
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 1
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 2
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 3
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 4
Ashland 155TS2 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ashland 155TS2

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Chester, Cheshire, Grossbritannien
Botuar: 1m 9dNumri i referencës 92482
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Chester, Cheshire, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Ashland 155TS - Skreper: foto 1
Ashland 155TS - Skreper: foto 2
Ashland 155TS - Skreper: foto 3
Ashland 155TS - Skreper: foto 4

Ashland 155TS

Skreper
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Botuar: 1m 9d
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Kontakto shitësin
FIAT-HITACHI FD 175 - Skreper: foto 1
FIAT-HITACHI FD 175 - Skreper: foto 2
FIAT-HITACHI FD 175 - Skreper: foto 3
FIAT-HITACHI FD 175 - Skreper: foto 4
FIAT-HITACHI FD 175 - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

FIAT-HITACHI FD 175

Skreper
19966300 orët
Itali, Via Torino, 179, 12043 Canale (CN), Italia
Botuar: 3m 3d
Pyet për çmimin
19966300 orët
Itali, Via Torino, 179, 12043 Canale (CN), Italia
Kontakto shitësin
Michigan 110HT - Skreper: foto 1
Michigan 110HT - Skreper: foto 2
Michigan 110HT - Skreper: foto 3
Michigan 110HT - Skreper: foto 4
Michigan 110HT - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Michigan 110HT

Skreper
19911670 orët
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 3m 8d

31 000EUR

 • ≈ 3 107 657 ALL
 • ≈ 33 750 USD
19911670 orët
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE - Skreper: foto 1
Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE - Skreper: foto 2
Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE - Skreper: foto 3
Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE - Skreper: foto 4
Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE - Skreper: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Rabaud Rotograde 755-A01 - CAT 3306 Engine / CE

Skreper
1998Pesha neto: 34860 kg
Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant
Botuar: 1vNumri i referencës BM3019

39 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 959 756 ALL
 • ≈ 43 004 USD
1998Pesha neto: 34860 kg
Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant
Kontakto shitësin
Bührer SR85 - Skreper: foto 1

Bührer SR85

Skreper
12910 orëtPesha neto: 29000 kg
Gjermani, Metten
Botuar: 1v 1m
Pyet për çmimin
12910 orëtPesha neto: 29000 kg
Gjermani, Metten
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Skrepera
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.