Makineri ndërtimi TADANO


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Tadano Faun ATF 160 G-5  - vinç për të gjitha terrenet
 4
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2010

Online: 16d

Homar BV

Holandë, Niederlande, Nunspeet

Tadano TR300E-2 - vinç për terrene të vështira
 20
59 500 EUR
Çmimi neto

Vinç për terrene të vështira

2005
21 956 km
5 900 orët
Pesha neto: 27 000 kg

Online: 1m 15d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Tadano Faun ATF 110 G-5  - vinç për të gjitha terrenet
 4
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2008

Online: 1d

Homar BV

Holandë, Niederlande, Nunspeet

TADANO GR-300EX – 30 Ton Rough Terrain Crane - Like New Condition - vinç për terrene të vështira
 12
Pyet për çmimin

Vinç për terrene të vështira

2008
4 680 orët

Online: 2d

Rivertek Services Ltd

6

Irlandë, Coolowen Blarney Cork Ireland

Tadano Faun ATF 90G-4 90 Tonne 8x6x8 All Terrain Crane - autovinç
 20
Pyet për çmimin

Autovinç

2009
96 943 km

Online: 3d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

FAUN TADANO RTF 40-3 - autovinç
 16
31 900 EUR

Autovinç

1991
98 702 km
Pesha neto: 24 240 kg

Online: 3d

Sodineg France

13

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56243

Tadano Faun ATF60-3 - autovinç
 2
210 000 EUR

Autovinç

2007
4 100 orët

Online: 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4248

Tadano Faun ATF 160 G-5  - vinç për të gjitha terrenet
 4
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2010

Online: 16d

Homar BV

Holandë, Niederlande, Nunspeet

Tadano Faun ATF 65 G-4  - vinç për të gjitha terrenet
 4
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2006

Online: 17d

Homar BV

Holandë, Niederlande, Germany, Haltern am See

Tadano Faun ATF60-3 - autovinç
 7
153 696 EUR

Autovinç

2004
16 000 orët

Online: 23d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4216

 Tadano TM15Z-1 - mini vinç
 20
Ankandi

Mini vinç

Online: 25d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200176573

TADANO ATF 50G-3 - autovinç
 19
Pyet për çmimin

Autovinç

2012
353 300 km
Ngarkesa e dobishme: 50 000 kg

Online: 1m 1d

A-Maskin AS

6

Norvegji, OSLO

Faun TADANO ATF 220G-5 + JIB KRAAN/KRAN/CRANE/GRUA  - vinç për të gjitha terrenet
 15
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2015
3 232 orët

Online: 1m 5d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Faun ATF 65G-4 Tadano, 8x6, 65000 KG, 44 mtr + 16 mtr JIB, Airco - autovinç
 6
185 000 EUR
Çmimi neto

Autovinç

2006
152 000 km
Pesha neto: 47 750 kg

Online: 1m 5d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 031123

Faun ATF 60-4 Tadano , 8x6, 60000 KG, 40 mtr + 16 mtr JIB, Air - autovinç
 6
165 000 EUR
Çmimi neto

Autovinç

2005
170 000 km
Pesha neto: 47 925 kg

Online: 1m 5d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 050617

Tadano Faun ATF60-3 - autovinç
 7
185 000 EUR

Autovinç

2005
13 500 orët

Online: 1m 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4172

Tadano faun ATF 160G-5 - vinç për të gjitha terrenet
 14
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2007
113 629 km
9 210 orët

Online: 1m 8d

Smk Cranes GmbH

Austri, Bachstrasse 57, 5020 Salzburg , Austria

Tadano TR300E-2 - vinç për terrene të vështira
 20
59 500 EUR
Çmimi neto

Vinç për terrene të vështira

2005
21 956 km
5 900 orët
Pesha neto: 27 000 kg

Online: 1m 15d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Tadano GR300EX (Qatar) - vinç për terrene të vështira
 16
92 500 EUR
Çmimi neto

Vinç për terrene të vështira

2008
9 017 orët

Online: 1m 15d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Doha

ID ATR-0024

TADANO ATF 110 G-5 - vinç për të gjitha terrenet
 8
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2009
59 500 km

Online: 1m 29d

Smk Cranes GmbH

Austri, Salzburg

Tadano Faun ATF 70G-4 - autovinç
 2
265 000 EUR
Çmimi neto

Autovinç

2012
123 600 km
7 760 orët

Online: 2m 5d

BKS Baumaschinen- & Kranservice GmbH

Gjermani, Wanzleben-Börde

Tadano Faun ATF 220G-5 [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - vinç për të gjitha terrenet
 4
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2006
141 770 km
144 918 orët

Online: 2m 6d

Smk Cranes GmbH

Austri, Salzburg

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.