Makineri ndërtimi TAMROCK


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
TAMROCK PANTERA 1100 - sondë shpimi
 20
Ankandi

Sondë shpimi

2006

Online: 23orë 12min

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

TAMROCK Toro 151 E - fadromë me goma
 8
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2006
863 orët
Pesha neto: 9 400 kg

Online: 1d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Hessisch Oldendorf

Tamrock DHA500  - sondë shpimi
 5
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1994

Online: 16d

Finnsuoja Oy

Finlandë, Finnland

SANDVIK Tamrock Pantera 1100 RockPilot - sondë shpimi
 10
85 000 EUR

Sondë shpimi

1998
18 000 orët
Pesha neto: 18 700 kg
300 hp

Online: 18d

BORAMTEC Bohr & Rammtechnik Berlin GmbH

Gjermani, 10318

Tamrock CHA660  - sondë shpimi
 15
25 000 EUR

Sondë shpimi

1998
11 667 orët

Online: 1m 7d

Finnsuoja Oy

Finlandë, Finnland

Tamrock AXERA T12 Good working condition  - sondë shpimi
 15
172 500 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

2006
2 977 orët

Online: 1m 25d

Boss Machinery BV

9

Holandë, Veldhoven

ID BM3297

Tamrock DHA500  - sondë shpimi
 8
14 500 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

1990

Online: 3m 12d

Finnsuoja Oy

Finlandë, Finnland

Tamrock AXERA T11S-315  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 13
Pyet për çmimin

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2006

Online: 4m 30d

Finnsuoja Oy

Finlandë, Finnland, Helsinki

TAMROCK Axera DT12 Boomer / Tunnelbohrgerät - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2002
Pesha neto: 57 100 kg

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

ID ID1017

O&K RH6 Tamrock - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1989

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

TAMROCK T08S-290C - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

2002
156 hp

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

 Tamrock Monomatic HS105 L - makineri për hapjen e tuneleve
 1
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

1998
1 960 orët

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

TAMROCK Para 360 Boomer / Tunnelbohrgerät - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1997
Pesha neto: 35 100 kg

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

ID ID1018

Tamrock Axera T11 - sondë shpimi
 9
85 000 EUR

Sondë shpimi

2004

Online: 5m 12d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 2006

Tamrock Data Solo 720 - makineri minerare
 8
25 000 EUR

Makineri minerare

2001

Online: 6m 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3780

Tamrock Toro 0010 - makineri minerare
 7
50 000 EUR

Makineri minerare

2001
11 900 orët

Online: 6m 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3785

Tamrock Axera T12 - makineri minerare
 4
135 000 EUR

Makineri minerare

2002
1 136 orët

Online: 8m 14d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3544

Tamrock Para 360-60 - makineri minerare
 5
105 000 EUR

Makineri minerare

1997
5 195 orët

Online: 8m 14d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3543

Tamrock Maximatic 400SA - makineri minerare
 6
55 000 EUR

Makineri minerare

2006
1 600 orët

Online: 9m 14d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3411

Tamrock Axera T12 Good working condition  - sondë shpimi
 15
172 500 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

2006

Online: 11m

Boss Machinery BV

9

Holandë, Veldhoven

ID BM3298

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.