Reja dhe përdorur tokmakë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Tokmakë


74
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Petrol Vibrating Trench Compactor (2 of), Petrol Vibrating Compaction Plate - tokmak
 18
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352832

 Bomag BT65 - tokmak
 9
Ankandi

Botuar: 10d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217155

 Petrol Vibrating Trench Compactor (2 of) - tokmak
 18
Ankandi

Botuar: 10d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349863

 Mikasa MTX-70E - tokmak
 9
Ankandi

Botuar: 10d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200216901

 Wacker Neuson PS50-2 - tokmak
 20
Ankandi

Botuar: 12d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140350584

 Mikasa MTX-70E - tokmak
 9
Ankandi

Botuar: 12d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200216814

 Bomag BT 60 - tokmak
 1
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 12d

Kraus Baumaschinen GmbH

Gjermani, Frankenthal

 Husqvarna LT6005 - tokmak
 1
Pyet për çmimin
E re
3 hp

Botuar: 12d

Kraus Baumaschinen GmbH

Gjermani, Frankenthal

 Weber Stampfer SRV590 + 620 - tokmak
 1
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 12d

Kraus Baumaschinen GmbH

Gjermani, Frankenthal

 Weber Stampfer SRV 300 - tokmak
 3
Pyet për çmimin
E re
2 hp

Botuar: 12d

Kraus Baumaschinen GmbH

Gjermani, Frankenthal

 Stamp Mikasa MT-50 - tokmak
 18
Ankandi

Botuar: 13d

Maskinera AB

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000001366

 Quantity of - tokmak
 10
Ankandi

Botuar: 13d

Ritchie Bros Auctioneers Spain - Ocana

11

Spanjë, OCANA, ESP

 Petrol Vibrating Trench Compactor (3 of) - tokmak
 18
Ankandi

Botuar: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349883

 Petrol Vibrating Trench Compactor (2 of) (Spares) - tokmak
 19
Ankandi

Botuar: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349882

 Petrol Vibrating Trench Compactor (2 of), Petrol Vibrating Trench Compactor (Spares) - tokmak
 19
Ankandi

Botuar: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349881

 2015 Belle RTX60H280S - tokmak
 23
Ankandi
2015

Botuar: 17d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349399

 2018 Ammann ATR60C - tokmak
 21
Ankandi
2018

Botuar: 17d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349406

 2015 Bomag BT 60 - tokmak
 13
Ankandi
2015
511 orët

Botuar: 17d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349201

 Unused Locin TRM-80 - tokmak
 15
Ankandi
E re

Botuar: 19d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140347349

 Petrol Hand Held Breaker, Petrol Vibrating Trench Compactor - tokmak
 13
Ankandi

Botuar: 20d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140348585

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Rammers
t1 old