Vinç-urat


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Liebherr MK100  - vinç-urë
 20
Pyet për çmimin
2007
109 527 km

Online: 9m

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 09578

 MA SOL HS 35.10 , 35m - 4000kg , trailed , construction crane - vinç-urë
 16
26 500 EUR
2005
Ngarkesa e dobishme: 4 000 kg

Online: 4d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

ZOOMLION TCT 5510-6 - vinç-urë
 6
55 070 EUR
2011

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kraków

Mobilev 12MO EVOLUTIVE - vinç-urë
 15
13 800 EUR
2013

Online: 5d

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 16117

XZ ŻB-W-75/100 - vinç-urë
 7
10 780 EUR
1986

Online: 7d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Szczecin

CONDECTA EuroKran 3010/33 - vinç-urë
 5
10 800 EUR
1994

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Sianowo

Arcomet T30 - vinç-urë
 20
1 000 EUR
Ankandi
1982

Online: 10d

Troostwijk Auctions

Holandë, -, External locations, -

ID 6945821

LIEBHERR 132EC H8 - vinç-urë
 2
121 000 EUR
2008

Online: 13d

Veliter LTD

Letoni

Arcomet Arco 25-S-A - vinç-urë
 20
900 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1994

Online: 15d

AUCTELIA SA

Belgjikë, MONT-SAINT-GUIBERT

ID 2375-001

XZ PKZ CK 4142 - vinç-urë
 8
48 470 EUR
1992

Online: 18d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Przodkowo

POTAIN MC85 - vinç-urë
Pyet për çmimin

Online: 22d

STUCCHI & CO. SRL

SAN MARCO SMH185 - vinç-urë
 8
Pyet për çmimin
2006

Online: 22d

STUCCHI & CO. SRL

ID 2020000511

Spierings SK488-AT4 Valid Inspection, 8x8x6 Drive, 8t Capaci  - vinç-urë
 20
Pyet për çmimin
2003
188 105 km

Online: 26d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80395

Liebherr MK100 - vinç-urë
 3
Ankandi
2006

Online: 27d

IronPlanet Europe

Afrika e Jugut, Brakpan

Potain MDT 178  - vinç-urë
 1
169 000 EUR
2006

Online: 1m 1d

Schünke Bauzentrum Baumaschinen GmbH

Gjermani, Deutschland, 79664 Wehr

Multidocker CH65  - vinç-urë
 13
Pyet për çmimin
2008

Online: 1m 4d

PLANT & INDUSTRIAL EQUIPMENT LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Stein-Rex STR 5-30/4 Kleinkran Minikran  - vinç-urë
 10
7 400 EUR
2001

Online: 1m 5d

Issleib-Nutzfahrzeuge

Gjermani, Deutschland

Jinan Huiyou TC6018 - vinç-urë
 12
35 000 EUR
Ankandi
2009
Pesha neto: 80 000 kg

Online: 1m 5d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Gentsestraat 103, Erpe-Mere, 9420

ID 6906372

Zoomlion TC7030B - vinç-urë
 20
49 000 EUR
Ankandi
2007
Pesha neto: 10 000 kg

Online: 1m 5d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Teirlinckstraat 24, Brakel, 9660

ID 6906371

Spierings SK599-AT5 Valid Aboma -TCVT Inspection Till 12-202  - vinç-urë
 20
379 000 EUR
2006
153 509 km

Online: 1m 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80295

Liebherr 280 EC H 12 - vinç-urë
Pyet për çmimin
1998

Online: 1m 7d

COTAC OY

Finlandë, Helsinki

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.