Vinça për terrene të vështira


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Tadano TR300E-2 - vinç për terrene të vështira
 20
59 500 EUR
Çmimi neto
2005
21 956 km
5 900 orët
Pesha neto: 27 000 kg

Online: 1m 15d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Tadano TR300E-2 - vinç për terrene të vështira
 20
59 500 EUR
Çmimi neto
2005
21 956 km
5 900 orët
Pesha neto: 27 000 kg

Online: 1m 15d

Vink Machinery

Holandë, Leur

GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4 - vinç për terrene të vështira
 20
Ankandi
2016
1 717 orët

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Locatelli GRIL 13.12 - vinç për terrene të vështira
 10
Pyet për çmimin
E re

Online: 2d

IKRAN S.R.L.

12

Itali, SAN PAOLO BS

ID 000307

Locatelli GRIL 50.45 - vinç për terrene të vështira
 8
Pyet për çmimin
E re

Online: 2d

IKRAN S.R.L.

12

Itali, SAN PAOLO BS

ID 000308

TADANO GR-300EX – 30 Ton Rough Terrain Crane - Like New Condition - vinç për terrene të vështira
 12
Pyet për çmimin
2008
4 680 orët

Online: 2d

Rivertek Services Ltd

6

Irlandë, Coolowen Blarney Cork Ireland

Grove RT 530 E - vinç për terrene të vështira
 2
79 000 EUR
Çmimi neto
2006
1 785 orët
Pesha neto: 24 800 kg

Online: 2d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0831

TEREX A30 - vinç për terrene të vështira
 7
Ankandi
2004

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

Terex AC35 FROM DUTCH company - vinç për terrene të vështira
 20
95 800 EUR
Çmimi neto
2006
17 046 orët
279 hp

Online: 9d

BAS Machinery

Holandë, Veghel

ID 70134114

PINGON 14C-0877 4 Ton 4x4 - vinç për terrene të vështira
 1
Ankandi

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

XCMG XCR120 120 Ton 4x4x4 - vinç për terrene të vështira
 20
Ankandi
2019
410 orët

Online: 15d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

GROVE RT600E 50 Ton 4x4x4 - vinç për terrene të vështira
 20
Ankandi
2007

Online: 15d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Grove RT 550 E - vinç për terrene të vështira
 20
Pyet për çmimin
2015
3 909 orët
Pesha neto: 29 200 kg

Online: 15d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0860

Terex A600 - vinç për terrene të vështira
 1
Pyet për çmimin
1999
205 hp

Online: 16d

IKRAN S.R.L.

12

Itali, SAN PAOLO BS

ID 000301

Bendini 25 BETA - vinç për terrene të vështira
 1
Pyet për çmimin
1988
109 hp

Online: 16d

IKRAN S.R.L.

12

Itali, SAN PAOLO BS

ID 000302

Sennebogen 683M 80 TON CRANE/KRAN/KAAN/GRUA  - vinç për terrene të vështira
 15
Pyet për çmimin
2009

Online: 21d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Terex A600-1 60 Ton 4x4x4 RT CRANE/KRAN/KRAAN/GRUA  - vinç për terrene të vështira
 15
Pyet për çmimin
2010
849 orët

Online: 21d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Grove RT 540E + JIB 4X4 CRANE/KRAAN/KRAN/GRUA  - vinç për terrene të vështira
 9
Pyet për çmimin
2014

Online: 21d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

XCMG RT40E UNUSED CRANE/KRAAN/KRAN/GRUA  - vinç për terrene të vështira
 15
Pyet për çmimin
2013

Online: 21d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Sennebogen 683M 80 TON CRANE/KRAN/KAAN/GRUA  - vinç për terrene të vështira
 15
Pyet për çmimin
2009

Online: 21d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Link Belt RTC8090 90 Ton 4x4x4 Rough Terrain Crane - vinç për terrene të vështira
 9
146 800 EUR
Çmimi neto
2009
5 990 orët

Online: 23d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Rigo RT500 50 Ton Rough Terrain - vinç për terrene të vështira
 20
44 800 EUR
Çmimi neto
2006
9 000 orët
Pesha neto: 23 500 kg

Online: 23d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.