Makineri ndërtimi VÖGELE


   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VÖGELE SUPER 1800-2 - shtrues asfalti
 8
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2008
8 469 orët
Pesha neto: 19 900 kg

Online: 21orë 36min

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID KFBA696

Vögele Super 2100 (110209) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Online: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110209N

Vögele Super 1300-2 (110213) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Online: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110213N

Vögele Super 2100 (110209) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Online: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110209

Vögele Super 1300-2 (110213) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Online: 2d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110213

Vogele 1803-3i - shtrues asfalti
 8
81 505 EUR

Shtrues asfalti

2014
5 744 orët

Online: 5d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4140

Vögele Super 1603, Typ. 6-83 (109815) - shtrues asfalti
 1
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2000
112 hp

Online: 6d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 109815

Vögele Super 1300-2 - Excellent Condition / Dutch Machi  - shtrues asfalti
 15
49 500 EUR
Çmimi neto

Shtrues asfalti

2009
9 857 orët

Online: 6d

Boss Machinery BV

9

Holandë, Veldhoven

ID BM3877

VÖGELE SUPER 2100-3i / AB600-3TP2 high compaction screed - shtrues asfalti
 14
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2017
2 598 orët
Pesha neto: 23 000 kg
249 hp

Online: 7d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID KFBA683

VÖGELE 0,75-2TP2 AB500 AB600 - shtrues asfalti
 3
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

Online: 7d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID VBAC116

Vögele Super 1803-2, Typ 08.83 (110196) - shtrues asfalti
 1
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2008
10 600 orët
174 hp

Online: 8d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110196N

Vögele Super 1803-2, Typ 08.83 (110196) - shtrues asfalti
 13
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2008
10 600 orët
174 hp

Online: 8d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110196

Vogele Super 1303-3i - shtrues asfalti
 6
75 000 EUR

Shtrues asfalti

2016
4 534 orët

Online: 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4242

Vogele Super 1900-2 - shtrues asfalti
 5
90 000 EUR

Shtrues asfalti

2009
5 500 orët

Online: 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4257

Vögele Finisseur de route Super 1900-2  - shtrues asfalti
 14
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2010

Online: 9d

IMPORT EXPORT DHIMITRI

Francë, Villeneuve-le-Roi

VÖGELE SUPER 1300-3i - shtrues asfalti
 20
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2016
1 235 orët
Pesha neto: 10 600 kg

Online: 11d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID KFAH174

VÖGELE AB 500-3 TP2 - shtrues asfalti
 20
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2017
Pesha neto: 3 900 kg

Online: 11d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID BOBJ520

VÖGELE SUPER 1300-3i - shtrues asfalti
 20
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2016
1 907 orët
Pesha neto: 10 800 kg

Online: 11d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID KFAI388

VÖGELE SUPER 800 - shtrues asfalti
 20
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2008
4 544 orët

Online: 11d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

H

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

Vögele Super 800, Typ. 07.90 (110093) - shtrues asfalti
Pyet për çmimin

Shtrues asfalti

2009

Online: 14d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110093

1 2 3 7   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.