Korrëse pylltarie John Deere 1270E nga Holandë në shitje - ID: 10538830
Gjeni JOHN DEEREShkoni te listimet JOHN DEERE
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: John Deere 1270E

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Njoftimi Korrëse pylltarie John Deere 1270E nuk është më i disponueshëm, por gjetëm oferta të ngjashme (10)
Oferta të ngjashme:
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

John Deere 1270 E

Korrëse pylltarie
201513525 orët
Poloni, Lubon
Botuar: 2m
Pyet për çmimin
201513525 orët
Poloni, Lubon
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

John Deere 1270E

Korrëse pylltarie
201020000 orët
Francë, Castagniers
Botuar: 2m

86 000EUR

  • ≈ 8 097 742 ALL
  • ≈ 97 777 USD
201020000 orët
Francë, Castagniers
Kontakto shitësin
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 E  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

John Deere 1270 E

Korrëse pylltarie
201517488 orët
Poloni, Lubon
Pyet për çmimin
201517488 orët
Poloni, Lubon
John Deere 1270E 6W - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270E 6W - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270E 6W - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270E 6W - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270E 6W - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

John Deere 1270E 6W

Korrëse pylltarie
201015800 orëtPesha neto: 21000 kg231 hp
Republika Çeke, Bystřany

94 356EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 8 884 542 ALL
  • ≈ 107 278 USD
201015800 orëtPesha neto: 21000 kg231 hp
Republika Çeke, Bystřany
Kontakto shitësin
John Deere 1270 D  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 D  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 D  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 D  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 D  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

John Deere 1270 D

Korrëse pylltarie
2005
Rumani, Borș
Botuar: 25d

50 000EUR

  • ≈ 4 707 990 ALL
  • ≈ 56 847 USD
2005
Rumani, Borș
Kontakto shitësin
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

John Deere 1270 G

Korrëse pylltarie
20243721 orët272 hp
Finlandë, Lavia
Botuar: 1m
Pyet për çmimin
20243721 orët272 hp
Finlandë, Lavia
Kontakto shitësin
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

John Deere 1270H

Korrëse pylltarie
20252600 orët
Estoni, Tõrvandi
Botuar: 2m Numri i referencës M698-4933
Pyet për çmimin
20252600 orët
Estoni, Tõrvandi
Kontakto shitësin
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270H - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

John Deere 1270H

Korrëse pylltarie
20254800 orët
Estoni, Tõrvandi
Botuar: 2m Numri i referencës M778-5990
Pyet për çmimin
20254800 orët
Estoni, Tõrvandi
Kontakto shitësin
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

John Deere 1270 G

Korrëse pylltarie
20207700 orët268 hp
Letoni, Lielvārde
Botuar: 2m Numri i referencës H553
Pyet për çmimin
20207700 orët268 hp
Letoni, Lielvārde
Kontakto shitësin
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270 G  - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

John Deere 1270 G

Korrëse pylltarie
20225847 orët268 hp
Finlandë, Lavia
Botuar: 27d
Pyet për çmimin
20225847 orët268 hp
Finlandë, Lavia
Kontakto shitësin

Korrëse pylltarie John Deere 1270E

Shiko të ngjashme
Hmm, duket se artikulli është shitur
Korrëse pylltarie John Deere 1270E: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Korrëse pylltarie John Deere 1270E: foto 1
See what's in stock now
SHITUR

The seller didn't indicate the price

Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.

Numri i referencës

E05744
Viti i prodhimit

Orët e makinerisë

14918 orët
Pesha neto

20750 kg
Gjatësia

11000 mm
Gjerësia

2900 mm
Lartësia

3800 mm
Vendndodhja

Holandë, Voltstraat 19, 5753 RL, Deurne

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Delta Machinery