Korrëse pylltarie Komatsu 951 nga Lituani në shitje - ID: 7344754
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Komatsu 951 - Korrëse pylltarie
camera_alt 24
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
9600 orët

Botuar: 3m 15d

Fomisas, UAB

3
Lituani
Komatsu 951 - Korrëse pylltarie
camera_alt 19
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2015
18500 orët

Botuar: 3m 12d

Fomisas, UAB

3
Lituani
Komatsu XH 951-0 HARVESTER HEAD FROM 2019 WITH 6500 HOURS ! - Korrëse pylltarie
smart_displaycamera_alt 20
148 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse pylltarie

2016
13452 orët
Pesha neto: 23500 kg
265 hp

Botuar: 6m 21d

KB Auto Eesti OU

2
M
Estoni
Komatsu 911 - Korrëse pylltarie
camera_alt 24
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
12200 orët

Botuar: 2m 24d

Fomisas, UAB

3
Lituani
Komatsu 931 - Korrëse pylltarie
camera_alt 12
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
13000 orët
248 hp

Botuar: 1m 31d

SIA "Haitek Latvia"

2
Letoni
Komatsu 931 - Korrëse pylltarie
camera_alt 15
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
15000 orët
227 hp

Botuar: 1m 13d

Komatsu Forest Oy

1
K
Finlandë
Komatsu 911 - Korrëse pylltarie
camera_alt 25
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
6963 orët
207 hp

Botuar: 1m 24d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë
Komatsu 931-6 - Korrëse pylltarie
camera_alt 11
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2018
14000 orët
248 hp

Botuar: 1d

Komatsu Forest Oy

1
K
Finlandë
Komatsu 931 - Korrëse pylltarie
camera_alt 16
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2020
7869 orët
248 hp

Botuar: 5m 30d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë
Komatsu 931 - Korrëse pylltarie
camera_alt 23
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2019
12980 orët

Botuar: 1m 23d

Fomisas, UAB

3
Lituani
Komatsu 931 - Korrëse pylltarie
camera_alt 17
375 000 EUR

Korrëse pylltarie

2022
3150 orët
227 hp

Botuar: 1m 20d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë
Komatsu 911 - Korrëse pylltarie
camera_alt 19
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2016
207 hp

Botuar: 1m 13d

Komatsu Forest Oy

1
K
Finlandë

Korrëse pylltarie Komatsu 951

Botuar: 3m 29d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Korrëse pylltarie Komatsu 951: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Korrëse pylltarie Komatsu 951: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 29d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2018
Orët e makinerisë

9600 orët
Vendndodhja

Lituani, Litauen
Më shumë informacion

UAB Fomisas

Komatsu 951

From Scandinavia

Never worked in Lithuania

C144 harvesting head

1set of tracks

1set of chains

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB