Kutitë e marsheve për kamionë


1 955
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 98 1/98   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ZF 12 As-tronic - kutia e marsheve
 3
7 000 EUR
Çmimi neto

Kutia e marsheve për kamion vetëshkarkues

E re
2008

Online: 1m 13d

AUTOGRU RIGO SRL

Itali, VIA CASETTA 241/A-DOMEGLIARA 37015 SANT'AMBROGIO DI VALPOLICELLA VR, Italy

VOLVO AT2412D I-Shift Gearbox electronics 20775878 - kutia e marsheve
 3
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 20775878, 7421314141, 7420817640, 7421484416, 21484416, 20817640, 21314141, 21484416, 21484416

Online: 13orë 8min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0002016_UP-65573

VOLVO Volvo AT2412D I-Shift FMX Volvo AT2412D I-Shift Gearbox 3190399 - kutia e marsheve
 6
3 850 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 3190399, 3190485, 3190577, 85001702
780 476 km

Online: 13orë 9min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000393-65174

 EATON 6 speed manual - kutia e marsheve
 17
1 050 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

1993
I pershtatshem per modele: 1

Online: 13orë 12min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

VOLVO Volvo VT2514B FH2 Volvo VT2514B Gearbox 85001064 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2002
Zëvendëson OEM: 85001064, 3190240
721 317 km

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000356-65550

VOLVO Volvo AT2612E I-Shift FH4 Volvo AT2612E I-Shift Gearbox 85001806 - kutia e marsheve
 5
3 450 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2014
Zëvendëson OEM: 85001806, 3190717
490 786 km

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000345-65395

 New Allison 4000 - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

E re
2019
I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 662 0038 377

Online: 1d

MANTAS SERVICE

Greqi, THESSALONIKI

MAN TGX 81.32004-6251 12 AS 2330 TO EURO 6 - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 81.32004-6251

Online: 2d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879151

Scania R48 2292422 GRSO 905R VERSNELLINGSBAK EURO 5 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 2 292 422

Online: 2d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879150

VOLVO AT2612E I-Shift Gearbox electronics 21911579 - kutia e marsheve
 3
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 21911579, 7421911579, 21911579, 85022234, 85022234, 21911579

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0002088_UP-65478

Mercedes-Benz CLUTCH SERVO A0002500562  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Online: 2d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

Mercedes-Benz Tussenbak 809D - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: A 000 280 12 01 - A 000 280 21 0

Online: 4d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 401131001

Volvo VTO2814B F/RET (RETRADER)  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2018

Online: 5d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

Volvo AT2612E (P/N: 3190717)  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2014

Online: 5d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

MAN 12AS2530 TO - PART NR : 81.32004-6254  - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2013

Online: 5d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

Volvo VTO2514B F/RET (RETRADER)  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2018

Online: 5d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

VOLVO Volvo VT2514B FH4 Volvo VT2514B Gearbox 85001786 - kutia e marsheve
 5
4 950 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2014
Zëvendëson OEM: 85001786, 85001820, 3190653, 3190731
884 939 km

Online: 5d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000356-65403

Iveco STRALIS 41299129 12 AS 1930 TD EURO 5 - kutia e marsheve
 4
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 41 299 129

Online: 6d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879054

DAF XF105 1681753 12 AS 21307T EEV 410 PK - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 1 681 753

Online: 6d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879050

MERCEDES G211-12 KL Powershift 3 Actros MP4 Mercedes G211-12 KL Powershift 3 Gearbox  A 001 260 36 00 - kutia e marsheve
 6
4 695 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2015
Zëvendëson OEM: A 001 260 36 00
560 852 km

Online: 6d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G1105-65284

MERCEDES G211-12 KL Powershift 3 Gearbox electronics A 010 446 19 09 - kutia e marsheve
 1
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: A 010 446 19 09, A 960 446 08 09, a0104461909

Online: 6d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0789308_UP-65375

1 2 3 98   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.