Akset e përparme


842
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 43 1/43   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
  - aksi i përparmë
 1
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për fadromë me shkarkim nga prapa

Për modele: CATERPILLAR 438C 1TR01850
OEM: 1 198 190

Online: 3m 26d

Cervetti Project srl

9

Itali, Anzola Emilia (BO)

ZF APL-B745/P4 - aksi i përparmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për makineri ndërtimi

OEM: 4 472 086 066

Online: 2d

J. & TH. VAN DER VELDT B.V.

Holandë, Wouw

ID 220146

Carraro 26.16 - aksi i përparmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për makineri ndërtimi

OEM: 85827729EX

Online: 10d

J. & TH. VAN DER VELDT B.V.

Holandë, Wouw

ID 777006510

Carraro 26.16 - aksi i përparmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për makineri ndërtimi

OEM: 85827726EX

Online: 10d

J. & TH. VAN DER VELDT B.V.

Holandë, Wouw

ID 777006511

VOLVO FAL 8.0 Volvo FAL 8.0 Front Axle 21119582 - aksi i përparmë
 3
750 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2016
OEM: 21119582, 22119453
243 750 km

Online: 10d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000465-61146

VOLVO FAL 7.1 Volvo FAL 7.1 Front Axle 20581073 - aksi i përparmë
 5
750 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2006
OEM: 20 581 073
556 223 km

Online: 16d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000481-61369

 SCANIA - aksi i përparmë
 6
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2012
Për modele: SCANIA R440 XPI
OEM: 2167264, R780, 1733934, 1531436, 1732998, 2035701, 1800283, 1852817, 1928821, 1928820, 1946327, 1946326, 2167264

Online: 16d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 VOLVO - aksi i përparmë
 6
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2010
Për modele: VOLVO FM, FMX
OEM: 21108288, 1524980,, 21108288, 1524980, RT3210HV, DS70H / 1.56

Online: 16d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

VOLVO FAL 7.5 FH4 Volvo FAL 7.5 Front Axle - aksi i përparmë
 3
749 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2015
317 000 km

Online: 17d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000466-61410

Volvo APL9000/CK - aksi i përparmë
 5
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2007

Online: 20d

Anema Trucks & Spare Parts

14

Holandë, Alkmaar

ID 559827

DAF DAF Stuur as - aksi i përparmë
 4
350 EUR
Çmimi neto

Online: 26d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands.

ID -

Mitsubishi CANTER FUSO - aksi i përparmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2007

Online: 30d

Anema Trucks & Spare Parts

14

Holandë, Alkmaar

ID 559826

RENAULT FAL 7.1 Renault FAL 7.1 Front Axle 7421388075 - aksi i përparmë
 6
750 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2013
OEM: 7 421 388 075
473 856 km

Online: 1m 7d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000484-60561

DAF Voorwielnaaf - aksi i përparmë
 1
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2004
OEM: 1391615 - 1697346

Online: 1m 11d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 100342001

DAF VAS.F60 DAF VAS.F60 Front Axle 1717434 - aksi i përparmë
 6
750 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2015
OEM: 1717434, 1707518, 1717434
940 000 km

Online: 1m 11d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G1003-60456

RENAULT FAL 7.1 FH (Meerdere types) Renault FAL 7.1 Front Axle - aksi i përparmë
 5
395 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2013
726 901 km

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000484-16714

VOLVO FAL 7.5 Volvo FAL 7.5 Front Axle 20399060 - aksi i përparmë
 4
500 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

OEM: 20399060, 20581077, 21503665, 1079000
483 214 km

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000466-43567

RENAULT FAL 7.5 T-Serie Renault FAL 7.5 Front Axle - aksi i përparmë
 4
745 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2015
218 787 km

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000482-17458

VOLVO FAL 8.0 Volvo FAL 8.0 Front Axle 20581073 - aksi i përparmë
 3
500 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

OEM: 20 581 073

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000465-42553

VOLVO FAL 7.5 FH (Meerdere types) Volvo FAL 7.5 Front Axle 21299083 - aksi i përparmë
 5
750 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

2014
OEM: 21299083, 22115151
217 426 km

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000466-16496

RENAULT FAL 7.1 Renault FAL 7.1 Front Axle - aksi i përparmë
 4
695 EUR

Aksi i përparmë për kamioni

E re
2020
1 km

Online: 1m 12d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000484-48425

1 2 3 43   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.