Boshte dhe pjesë këmbimi -Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Boshte dhe pjesë këmbimi

7675
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 384
Volvo - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1

Volvo

Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni
2004I pershtatshem per modele: Volvo508715 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 22orë 52minNumri i referencës G0000528-147278

1 350EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 135 388 ALL
 • ≈ 1 465 USD
2004I pershtatshem per modele: Volvo508715 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON - Aksi i pasmë: foto 1
Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON - Aksi i pasmë: foto 2
Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON - Aksi i pasmë: foto 3
Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON - Aksi i pasmë: foto 4
Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON - Aksi i pasmë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Mercedes-Benz HL 7 - 13 TON

Aksi i pasmë
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës 359770
Pyet për çmimin
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Kontakto shitësin
HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 1
HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 2
HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 3
HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 4
HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

HYVA TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)

Bosht dhe pjesë këmbimi
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 021215010 HY177458709283 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1865477

219EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 21 963 ALL
 • ≈ 237 USD
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 021215010 HY177458709283 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo WHEEL, 17.5-25 GY SGL VOE11390778  Volvo L45F - Bucelë rrote për Fadrom me goma: foto 1
Volvo WHEEL, 17.5-25 GY SGL VOE11390778  Volvo L45F - Bucelë rrote për Fadrom me goma: foto 2
Volvo WHEEL, 17.5-25 GY SGL VOE11390778  Volvo L45F - Bucelë rrote për Fadrom me goma: foto 3
Volvo WHEEL, 17.5-25 GY SGL VOE11390778  Volvo L45F - Bucelë rrote për Fadrom me goma: foto 4

Volvo WHEEL, 17.5-25 GY SGL VOE11390778 Volvo L45F

Bucelë rrote për Fadrom me goma
I pershtatshem per modele: Volvo L45FZëvendëson OEM: VOE11390778
Sllovenia, Ajdovščina
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: Volvo L45FZëvendëson OEM: VOE11390778
Sllovenia, Ajdovščina
Kontakto shitësin
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 1
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 2
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 3
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 4

Qty of Front Medium P5000

Bosht dhe pjesë këmbimi
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 2d
Ankandi
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 1
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 2
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 3
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 4

Qty of Front Medium P5000

Bosht dhe pjesë këmbimi
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 2d
Ankandi
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 1
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 2
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 3
Qty of Front Medium P5000 - Bosht dhe pjesë këmbimi: foto 4

Qty of Front Medium P5000

Bosht dhe pjesë këmbimi
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 2d
Ankandi
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Volvo Volvo truck with wheel hub 21881391

Bucelë rrote për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21881391
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 2dNumri i referencës 73077

200EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 20 057 ALL
 • ≈ 217 USD
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21881391
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Liebherr ZF AP 415 aus L 574 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 1
Liebherr ZF AP 415 aus L 574 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 2
Liebherr ZF AP 415 aus L 574 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 3
Liebherr ZF AP 415 aus L 574 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 4

Liebherr ZF AP 415 aus L 574

Bosht dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi
1998
Gjermani, 84539 Ampfing Germany
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
1998
Gjermani, 84539 Ampfing Germany
VOLVO FH4 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1
VOLVO FH4 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 2

VOLVO FH4

Aksi i pasmë për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FH4Zëvendëson OEM: 22324044
Letoni, Maskavas 440, Riga, LV-1063, Latvia
Botuar: 2dNumri i referencës 20836854

600EUR

 • ≈ 60 172 ALL
 • ≈ 651 USD
2015I pershtatshem per modele: FH4Zëvendëson OEM: 22324044
Letoni, Maskavas 440, Riga, LV-1063, Latvia
Kontakto shitësin
MAN TGX - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1
MAN TGX - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 2
MAN TGX - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 3
MAN TGX - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 4

MAN TGX

Aksi i pasmë për Kamioni
2008I pershtatshem per modele: TGX .TGS .TGAZëvendëson OEM: 81.35010.6255
Letoni, Maskavas 440, Riga, LV-1063, Latvia
Botuar: 2dNumri i referencës HY1350

900EUR

 • ≈ 90 259 ALL
 • ≈ 976 USD
2008I pershtatshem per modele: TGX .TGS .TGAZëvendëson OEM: 81.35010.6255
Letoni, Maskavas 440, Riga, LV-1063, Latvia
Kontakto shitësin
Volvo Air suspension bracket 21196819 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Volvo Air suspension bracket 21196819 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Volvo Air suspension bracket 21196819 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
Volvo Air suspension bracket 21196819 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4

Volvo Air suspension bracket 21196819

Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21196819
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 3dNumri i referencës 72782

300EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 30 086 ALL
 • ≈ 325 USD
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21196819
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo First wheel hub 21116583 - Bucelë rrote për Kamioni: foto 1
Volvo First wheel hub 21116583 - Bucelë rrote për Kamioni: foto 2
Volvo First wheel hub 21116583 - Bucelë rrote për Kamioni: foto 3
Volvo First wheel hub 21116583 - Bucelë rrote për Kamioni: foto 4

Volvo First wheel hub 21116583

Bucelë rrote për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21116583, 85114470, 21116569, 21116389, 1026798
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 3dNumri i referencës 72776

150EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 15 043 ALL
 • ≈ 162 USD
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21116583, 85114470, 21116569, 21116389, 1026798
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo Air suspension bracket 21196826 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Volvo Air suspension bracket 21196826 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Volvo Air suspension bracket 21196826 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
Volvo Air suspension bracket 21196826 - Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4

Volvo Air suspension bracket 21196826

Bosht dhe pjesë këmbimi për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21196826
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 3dNumri i referencës 72781

300EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 30 086 ALL
 • ≈ 325 USD
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21196826
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo First axel housing 22115151 - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 1
Volvo First axel housing 22115151 - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 2
Volvo First axel housing 22115151 - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 3
Volvo First axel housing 22115151 - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 4
Volvo First axel housing 22115151 - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Volvo First axel housing 22115151

Aksi i përparmë për Kamioni
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 22115151
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 3dNumri i referencës 72779

1 200EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 120 345 ALL
 • ≈ 1 302 USD
2015I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 22115151
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo L350F - Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma: foto 1
Volvo L350F - Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma: foto 2
Volvo L350F - Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma: foto 3
Volvo L350F - Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma: foto 4
Volvo L350F - Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Volvo L350F

Bosht dhe pjesë këmbimi për Fadrom me goma
2009I pershtatshem per modele: Volvo L350F
Sllovenia, Ajdovščina
Botuar: 5d
Pyet për çmimin
2009I pershtatshem per modele: Volvo L350F
Sllovenia, Ajdovščina
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz R485-13A/C22.5 41/14 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz R485-13A/C22.5 41/14 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 2

Mercedes-Benz R485-13A/C22.5 41/14

Aksi i pasmë për Kamioni
2017
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Botuar: 5dNumri i referencës A240062

2 350EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 235 676 ALL
 • ≈ 2 550 USD
2017
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz F-8/C22.5 RECHT - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz F-8/C22.5 RECHT - Aksi i përparmë për Kamioni: foto 2

Mercedes-Benz F-8/C22.5 RECHT

Aksi i përparmë për Kamioni
2017717000 km
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Botuar: 5dNumri i referencës V240014
Pyet për çmimin
2017717000 km
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Kontakto shitësin
MAN HYD-1370-04 37/10 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1
MAN HYD-1370-04 37/10 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 2

MAN HYD-1370-04 37/10

Aksi i pasmë për Kamioni
2018
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Botuar: 5dNumri i referencës A240061

4 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 476 368 ALL
 • ≈ 5 155 USD
2018
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Kontakto shitësin
MAN HY-1350-15 37/10 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1

MAN HY-1350-15 37/10

Aksi i pasmë për Kamioni
2018
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Botuar: 5dNumri i referencës A240060

2 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 275 792 ALL
 • ≈ 2 984 USD
2018
Belgjikë, Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 384
1 / 384
T1 new listing page - Boshte dhe pjesë këmbimi
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.