Kabina dhe interier -Truck1 Shqipëri

Kabina dhe interier

16721
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 837
Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT - Kabinë për Kamioni: foto 1
Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT - Kabinë për Kamioni: foto 2
Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT - Kabinë për Kamioni: foto 3
Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT - Kabinë për Kamioni: foto 4
Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT - Kabinë për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Scania Cabine Completa CG19 Highline Streamline PGRT

Kabinë për Kamioni
Zëvendëson OEM: DS36477
Portugali, Zona Industrial Casal Cego Rua José Silva Nico Apart. 113 Marrazes 2416-902
Botuar: 6orë 33minNumri i referencës CG19HPGRTSTRE-CU

13 200EUR

 • ≈ 1 323 260 ALL
 • ≈ 14 370 USD
Zëvendëson OEM: DS36477
Portugali, Zona Industrial Casal Cego Rua José Silva Nico Apart. 113 Marrazes 2416-902
Volvo FH4 - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 1

Volvo FH4

Kabina dhe interier për Kamioni
2014I pershtatshem per modele: Volvo FH4918863 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 10orë 24minNumri i referencës G0000564-147607

12 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 298 198 ALL
 • ≈ 14 098 USD
2014I pershtatshem per modele: Volvo FH4918863 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Manitou MT 1840 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 1
Manitou MT 1840 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 2
Manitou MT 1840 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 3
Manitou MT 1840 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 4

Manitou MT 1840 CABIN

Kabinë për Makineri bujqësore
Rumani, Bors, Bihor, Rumänien
Botuar: 13orë 4min
Pyet për çmimin
Rumani, Bors, Bihor, Rumänien
Kontakto shitësin
Volvo L 50 E - L100 Cabin - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 1
Volvo L 50 E - L100 Cabin - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 2
Volvo L 50 E - L100 Cabin - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 3
Volvo L 50 E - L100 Cabin - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 4
Volvo L 50 E - L100 Cabin - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Volvo L 50 E - L100 Cabin

Kabinë për Makineri ndërtimi
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 8min
Pyet për çmimin
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
CAT Telehandler Cabin NEW - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 1
CAT Telehandler Cabin NEW - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 2
CAT Telehandler Cabin NEW - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 3
CAT Telehandler Cabin NEW - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 4
CAT Telehandler Cabin NEW - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

CAT Telehandler Cabin NEW

Kabinë për Makineri ndërtimi
Rumani, Bors, Bihor, Rumänien
Botuar: 13orë 9min
Pyet për çmimin
Rumani, Bors, Bihor, Rumänien
Kontakto shitësin
Manitou MT 932 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 1
Manitou MT 932 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 2
Manitou MT 932 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 3
Manitou MT 932 CABIN - Kabinë për Makineri bujqësore: foto 4

Manitou MT 932 CABIN

Kabinë për Makineri bujqësore
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 9min
Pyet për çmimin
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Case 888 P - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 1
Case 888 P - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 2
Case 888 P - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 3
Case 888 P - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 4
Case 888 P - Kabinë për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Case 888 P

Kabinë për Makineri ndërtimi
1992
Gjermani, 84539 Ampfing Germany
Botuar: 14orë 27min
Pyet për çmimin
1992
Gjermani, 84539 Ampfing Germany
Volvo Anti-roll bar 3198853 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 1
Volvo Anti-roll bar 3198853 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 2
Volvo Anti-roll bar 3198853 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 3
Volvo Anti-roll bar 3198853 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 4
Volvo Anti-roll bar 3198853 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Volvo Anti-roll bar 3198853

Suspension i kabinës për Kamioni
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 3198853
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 15orë 48minNumri i referencës 75835

140EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 14 034 ALL
 • ≈ 152 USD
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 3198853
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Scania Istme käetugi 1498891 - Ndenjësja për Kamioni: foto 1
Scania Istme käetugi 1498891 - Ndenjësja për Kamioni: foto 2
Scania Istme käetugi 1498891 - Ndenjësja për Kamioni: foto 3

Scania Istme käetugi 1498891

Ndenjësja për Kamioni
2011I pershtatshem per modele: R440Zëvendëson OEM: 1498891
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 15orë 48minNumri i referencës 75748

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 012 ALL
 • ≈ 54 USD
2011I pershtatshem per modele: R440Zëvendëson OEM: 1498891
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Scania Istme käetugi 1498892 - Ndenjësja për Kamioni: foto 1
Scania Istme käetugi 1498892 - Ndenjësja për Kamioni: foto 2
Scania Istme käetugi 1498892 - Ndenjësja për Kamioni: foto 3

Scania Istme käetugi 1498892

Ndenjësja për Kamioni
2011I pershtatshem per modele: R440Zëvendëson OEM: 1498892
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 15orë 48minNumri i referencës 75749

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 012 ALL
 • ≈ 54 USD
2011I pershtatshem per modele: R440Zëvendëson OEM: 1498892
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo Cab tilting pump 20455262 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 1
Volvo Cab tilting pump 20455262 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 2
Volvo Cab tilting pump 20455262 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 3

Volvo Cab tilting pump 20455262

Suspension i kabinës për Kamioni
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 20455262
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 15orë 48minNumri i referencës 75812

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 012 ALL
 • ≈ 54 USD
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 20455262
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo Kabiini kandur, tagumine 20721166 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 1
Volvo Kabiini kandur, tagumine 20721166 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 2
Volvo Kabiini kandur, tagumine 20721166 - Suspension i kabinës për Kamioni: foto 3

Volvo Kabiini kandur, tagumine 20721166

Suspension i kabinës për Kamioni
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 20721166
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 15orë 48minNumri i referencës 75837

75EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 518 ALL
 • ≈ 81 USD
2005I pershtatshem per modele: FH12Zëvendëson OEM: 20721166
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Caterpillar Seat belt Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 1
Caterpillar Seat belt Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 2
Caterpillar Seat belt Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 3
Caterpillar Seat belt Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 4

Caterpillar Seat belt Caterpillar

Kabina dhe interier për Kamioni
E re2022Zëvendëson OEM: 526-8600
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Botuar: 17orë 34minNumri i referencës B012013024N

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 012 ALL
 • ≈ 54 USD
E re2022Zëvendëson OEM: 526-8600
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Kontakto shitësin
Caterpillar Interior LED light Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 1
Caterpillar Interior LED light Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 2
Caterpillar Interior LED light Caterpillar - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 3

Caterpillar Interior LED light Caterpillar

Kabina dhe interier për Kamioni
E re2022Zëvendëson OEM: 338-1128, 10R-05-10962
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Botuar: 17orë 34minNumri i referencës B012013023N

35EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 508 ALL
 • ≈ 38 USD
E re2022Zëvendëson OEM: 338-1128, 10R-05-10962
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH4 - Kabina dhe interier për Kamioni: foto 1

Volvo FH4

Kabina dhe interier për Kamioni
2016I pershtatshem per modele: Volvo FH4861421 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës G0000564-150420

13 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
2016I pershtatshem per modele: Volvo FH4861421 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Volvo FH4 - Paneli i aparateve për Kamioni: foto 1

Volvo FH4

Paneli i aparateve për Kamioni
I pershtatshem per modele: Volvo FH4Zëvendëson OEM: 22222030
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës BP0200056_UP-150513

1 095EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 109 770 ALL
 • ≈ 1 192 USD
I pershtatshem per modele: Volvo FH4Zëvendëson OEM: 22222030
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz POWER STEERING LS8  Mercedes-Benz ACTROS MP3 - Timon për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz POWER STEERING LS8  Mercedes-Benz ACTROS MP3 - Timon për Kamioni: foto 2
Mercedes-Benz POWER STEERING LS8  Mercedes-Benz ACTROS MP3 - Timon për Kamioni: foto 3
Mercedes-Benz POWER STEERING LS8  Mercedes-Benz ACTROS MP3 - Timon për Kamioni: foto 4
Mercedes-Benz POWER STEERING LS8  Mercedes-Benz ACTROS MP3 - Timon për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Mercedes-Benz POWER STEERING LS8 Mercedes-Benz ACTROS MP3

Timon për Kamioni
E re2010I pershtatshem per modele: Mercedes-Benz ACTROS MP3Zëvendëson OEM: A 9404600100 A 9404602200 A 9404603300, A 9404611701 POWER STEERING LS8
Greqi, TEESSALONIKI
Botuar: 1d
Pyet për çmimin
E re2010I pershtatshem per modele: Mercedes-Benz ACTROS MP3Zëvendëson OEM: A 9404600100 A 9404602200 A 9404603300, A 9404611701 POWER STEERING LS8
Greqi, TEESSALONIKI
Kontakto shitësin
John Deere SF 6000 RTK - Sistemi i lundrimit për Makineri bujqësore: foto 1
John Deere SF 6000 RTK - Sistemi i lundrimit për Makineri bujqësore: foto 2
John Deere SF 6000 RTK - Sistemi i lundrimit për Makineri bujqësore: foto 3
John Deere SF 6000 RTK - Sistemi i lundrimit për Makineri bujqësore: foto 4

John Deere SF 6000 RTK

Sistemi i lundrimit për Makineri bujqësore
E re2018
Gjermani, 23881 Alt Mölln
Botuar: 2dNumri i referencës 12534-137255

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 704 ALL
 • ≈ 7 512 USD
E re2018
Gjermani, 23881 Alt Mölln
Kontakto shitësin
Volvo - Leva e marsheve për Kamioni: foto 1

Volvo

Leva e marsheve për Kamioni
I pershtatshem per modele: VolvoZëvendëson OEM: 22583048
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 2dNumri i referencës BP0023919_XP-150512

325EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 32 580 ALL
 • ≈ 353 USD
I pershtatshem per modele: VolvoZëvendëson OEM: 22583048
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Doosan DX225 / DX180 - Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi: foto 1
Doosan DX225 / DX180 - Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi: foto 2
Doosan DX225 / DX180 - Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi: foto 3
Doosan DX225 / DX180 - Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi: foto 4
Doosan DX225 / DX180 - Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Doosan DX225 / DX180

Kabina dhe interier për Makineri ndërtimi
2021
Holandë, Venlo
Botuar: 2dNumri i referencës 906181

1 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 190 469 ALL
 • ≈ 2 068 USD
2021
Holandë, Venlo
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 837
1 / 837
T1 new listing page - Kabina dhe interier
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.