Reklamat e arkivit: autobusë HYUNDAI

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "autobusë HYUNDAI".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Autobusë HYUNDAI shitet

54
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Hyundai H-1 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2005
145 124 km
HYUNDAI H 1 VAN - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2006
32 000 km
Numri i ndenjëseve: 3
HYUNDAI H200 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2000
126 000 km
Numri i ndenjëseve: 9
HYUNDAI STAREX - autobus urban
 1
I arkivuar

Autobus urban

4x2
Hyundai County deluxe 4x2 - autobus qyteti
 1
I arkivuar

Autobus qyteti

2010
HYUNDAI H200 - minibus
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2000
HYUNDAI STAREX - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
HYUNDAI STAREX - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
HYUNDAI SUPER AERO CITY - autobus urban
I arkivuar

Autobus urban

4x2
Hyundai Highway 2.0 CRDI - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2004
126 842 km
HYUNDAI SUPER AERO CITY - autobus urban
I arkivuar

Autobus urban

4x2
Hyundai h 1 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
179 417 km
4x2
HYUNDAI SUPER AERO PRISON BUS - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

E re
2011
4x2
HYUNDAI SUPER AERO CITY - minibus
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

E re
2011
4x2
HYUNDAI SUPER AERO PRISON BUS - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

E re
2011
4x2
Hyundai H 100 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1999
1 000 km
HYUNDAI I 30 PREMIUM+SKÓRA-KLIMA JAK NOWY 1.6CRDI
 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
50 000 km
Hyundai Excel 1.3 LS - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1997
135 373 km
Numri i ndenjëseve: 4
Hyundai H1 2.5tdi 6sitze klima  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
16 000 km
Numri i ndenjëseve: 6
Hyundai 26 Passenger 4X2 - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2008
216 988 km
Hyundai AERO SPACE 46 Passenger 4X2 Transit - autobus
 1
I arkivuar
Hyundai H-1 12 Passenger 4X2 Mini - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2008
443 528 km
Hyundai 24 Passenger 4X2 Transit - autobus suburban
 1
I arkivuar

Autobus suburban

2001
216 629 km
Hyundai COUNTY 25 Passenger 4X2 Transit - autobus suburban
 1
I arkivuar

Autobus suburban

2007
199 696 km
Hyundai H200 SV CRDI - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2002
195 000 km
Hyundai h-1.2008 j..dub.cab..2.5 crdi..MOTOR PROBLEM  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
180 000 km
Numri i ndenjëseve: 3
Hyundai Trajet ProVan 2,0 GL  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2000
235 000 km
Hyundai Galloper 2,5 TD kort  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1999
147 000 km
Hyundai H1 Starex - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

E re
2016
Numri i ndenjëseve: 8
Hyundai H1 Starex Comfort - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

E re
2016
Numri i ndenjëseve: 8
Hyundai H1 Starex Comfort - minibus
 5
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

E re
2017
4x2
Numri i ndenjëseve: 8
HYUNDAI Atos 1,0 GL - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2001
175 000 km
HYUNDAI Santa Fe 2,0 CRDi 113 GLS 4WD - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2004
264 000 km
HYUNDAI Matrix 1,6 GL aut - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
234 000 km
HYUNDAI Santa Fe 2,4 GLS 4WD - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2004
269 000 km
Hyundai H-1 /2.5d VAN 6sitze  - minibus
 15
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
134 000 km
HYUNDAI COUNTY - autobus
 3
I arkivuar

Autobus

2012
HYUNDAI COUNTY - minibus
 3
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2012
Hyundai H300 2.5 CRDi Dynamic APK t/m 25-1-2020 Airco PDC 3 Persoons Elektrpakket Trekhaak - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
159 344 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 3
TOYOTA -//- Hyundai County  ....... ......BELGIUM - minibus
 5
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2015
86 000 km
TOYOTA Coaster -//- Hyundai County ... - autobus suburban
 5
I arkivuar

Autobus suburban

2015
67 000 km
Numri i ndenjëseve: 25
TOYOTA Coaster / Hyundai County ... - minibus
 5
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2015
67 000 km
Numri i ndenjëseve: 25
TOYOTA Coaster -//- Hyundai County ... - autobus suburban
 5
I arkivuar

Autobus suburban

2015
67 000 km
Numri i ndenjëseve: 25
TOYOTA Coaster -/- Hyundai County .... 25 seats - Airco ......BELGIUM . - minibus
 6
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2005
Numri i ndenjëseve: 25
TOYOTA Coaster -/- Hyundai County .... 25 seats ....BELGIUM .. - autobus suburban
 6
I arkivuar

Autobus suburban

2005
Numri i ndenjëseve: 25
Hyundai *H-1*EURO 6*LEDERSITZE*KLIMAANLAGE*AHK*8-FACH*  - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2016
20 000 km
Numri i ndenjëseve: 8
TOYOTA Coaster -/- Hyundai County ...... BELGIUM..... - minibus
 7
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2013
Numri i ndenjëseve: 30
TOYOTA coaster -/- Hyundai County .....BELGIUM... - autobus suburban
 8
I arkivuar

Autobus suburban

2013
Numri i ndenjëseve: 30
TOYOTA Coaster - / - Hyundai County ..... 32 seats ...6 Buses available - minibus
 6
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2014
Numri i ndenjëseve: 32
TOYOTA Coaster - / - Hyundai County .... 32 seats ...6 Buses available. - autobus suburban
 6
I arkivuar

Autobus suburban

2014
66 000 km
Numri i ndenjëseve: 32
1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.