Reklamat e arkivit: mjete bujqësore/speciale MITSUBISHI

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "mjete bujqësore/speciale MITSUBISHI".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Mjete bujqësore/speciale MITSUBISHI shitet

1
Rezultate të gjetura
Mitsubishi Fuso Canter Brock 4m3 with 3-rd brush - makinë fshirëse e rrugëve
 7
I arkivuar

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
99 074 km
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 500 kg

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.