Autobus urban IVECO MAGELYS nga Itali në shitje - ID: 6472681
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
IVECO Magelys - autobus urban
 20
96 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
248 000 km

Botuar: 6d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

IVECO MAGELYS PRO - autobus urban
 20
128 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
174 000 km

Botuar: 6d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

IRIZAR Magelys Pro - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2014
587 424 km
4x2

Botuar: 21d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

13

Spanjë, Torrent, Valencia

Numri i referencës 12448

IVECO MARCO POLO - autobus urban
 9
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
622 000 km
Numri i ndenjëseve: 71+1+1

Botuar: 8d

Josip Samu s.p.

Sllovenia, Mozirje

IVECO Wing 25-seat - autobus urban
 20
9 900 EUR
2004
854 000 km
4x2

Botuar: 28d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 31249

IVECO Thesi LUX VIP TV/DVD - autobus urban
 15
4 900 EUR
2005
312 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 15d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 1630

IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater - autobus urban
 20
7 900 EUR
2006
251 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 7m 8d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108444

Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - autobus urban
 13
8 900 EUR
2007
169 765 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 8

Botuar: 6m 26d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85141

Iveco Wing Daily 65C17/Klima/29 Sitze/Euro 5/TV/Mago/  - autobus urban
 15
33 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
343 031 km
Numri i ndenjëseve: 29

Botuar: 16orë 6min

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 2

Autobus urban IVECO MAGELYS

Marka IVECO
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
Kabina/pjesa e brendshme
  • numri i ndenjëseve: 55+1+1

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban IVECO MAGELYS

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Irizar Italia S.R.L.
t1 old