Autobus urban Neoplan Cityliner nga Danimarkë, 3441 EUR në shitje - ID: 6860416
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobus urban Neoplan Cityliner

Online: 2m 2d

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 550 000 km
VIN WAGP15ZZX74001802
Inspektimi teknik MOT: Thursday, December 14, 2017
Pesha 15 000 kg
Pesha bruto 26 000 kg
Ngarkesa e dobishme 11 000 kg
Vendndodhja Danimarkë, Glostrup
Telefoni +45 44 65...
Motori/linja e ngarjes
  • motori: Mercedes, 6 cyl
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • frenat e ajrit
  • gomat: 50%
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE

Ankandi

3441 EUR
3 441
EUR
  • 401 630 ALL
  • 3 741 USD

Shko tek ankandi

Shitësi
Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk
Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk Danimarkë
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:41

Oferta të ngjashme

Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14
NEOPLAN CITYLINER P14
2016, 2-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14, 2016
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
89 000 EUR
2014, 548 622 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN, 2014
Autobus urban Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen
Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen
82 500 EUR
2014, 416 049 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen, 2014
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm)
Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm)
62 000 EUR
2013, 499 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm), 2013
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
74 000 EUR
2010, 767 141 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen, 2010
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
45 000 EUR
2010, 636 724 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15, 2010
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
45 100 EUR
2011, 1 400 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Republika Çeke
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL, 2011
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
67 000 EUR
2012, 818 015 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego, 2012
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung
Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung
44 000 EUR
2010, 724 003 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung, 2010
Autobus urban Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV
Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV
49 000 EUR
2010, 580 386 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV, 2010
Autobus urban Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo
Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo
49 000 EUR
2011, 648 633 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo, 2011
Autobus urban Neoplan Cityliner P 14/ R 07/ Futura 2/ Motorschaden
Neoplan Cityliner P 14/ R 07/ Futura 2/ Motorschaden
29 500 EUR
2010, 491 303 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Cityliner P 14/ R 07/ Futura 2/ Motorschaden, 2010

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk
t1 old