Autobus urban VOLVO nga Belgjikë, 10000 EUR në shitje - ID: 6463913
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban VOLVO

Autobus urban VOLVO: foto 1
Autobus urban VOLVO: foto 2
Autobus urban VOLVO: foto 3
Autobus urban VOLVO: foto 4
Autobus urban VOLVO: foto 5
Autobus urban VOLVO: foto 6
Autobus urban VOLVO: foto 7
Autobus urban VOLVO: foto 8
Autobus urban VOLVO: foto 9
Autobus urban VOLVO: foto 10
Autobus urban VOLVO: foto 11
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 6d

Marka VOLVO
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 850 000 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Belgjikë, Leeuw-Saint-Pierre
Telefoni +32 470 9...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 344 hp (256 KW)
 • motori: Volvo, in-line
 • bllokimi i diferencialit
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: ZF, 12 gears
 • frena e motorit
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • frenat: disku
 • lubrifikimi qendror
 • gomat e përparme: 315/60/22.5
 • goma dyshe
 • goma me aliazh të lehtë
 • serbatorët e karburantit: 350 l
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
 • baxhoja
 • drita kundër mjegullës
 • drita shtesë
 • pasqyra elektrike
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 59
 • ndenjësja pneumatike e shoferit
 • TV
 • video
 • kompjuter bordi

10 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 085 880 ALL
 • ≈ 10 701 USD
Belgjikë, Leeuw-Saint-Pierre
watch_later
Ora lokale e shitësit:
09:28
I besueshëm

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

10 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 085 880 ALL
 • ≈ 10 701 USD

VOLVO

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - SPRL BENELUX ASSISTANCE
t1 old