Autobus urban VOLVO nga Belgjikë, 10000 EUR në shitje - ID: 6463913
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
2006 Mercedes Touro automatic coach - Autobus urban: foto 1

2006 Mercedes Touro automatic coach

Autobus urban
2006
Mbretëria e Bashkuar, 60 THE OLD QUAYS WARRINGTON, WA4 1JP, United Kingdom
Botuar: 27d

17 626EUR

 • ≈ 1 767 799 ALL
 • ≈ 19 080 USD
2006
Mbretëria e Bashkuar, 60 THE OLD QUAYS WARRINGTON, WA4 1JP, United Kingdom
Kontakto shitësin
DAF Irizar - Autobus urban: foto 1
DAF Irizar - Autobus urban: foto 2
DAF Irizar - Autobus urban: foto 3
DAF Irizar - Autobus urban: foto 4
DAF Irizar - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

DAF Irizar

Autobus urban
20061100000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 56
Estoni, Estland, Pärnu
Botuar: 13d

15 000EUR

 • ≈ 1 504 425 ALL
 • ≈ 16 238 USD
20061100000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 56
Estoni, Estland, Pärnu
Kontakto shitësin
Mercedes Travego - Autobus urban: foto 1
Mercedes Travego - Autobus urban: foto 2
Mercedes Travego - Autobus urban: foto 3
Mercedes Travego - Autobus urban: foto 4
Mercedes Travego - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Mercedes Travego

Autobus urban
2006706757 kmEuro 3
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 1m 6dNumri i referencës 10582

89 000EUR

 • ≈ 8 926 255 ALL
 • ≈ 96 346 USD
2006706757 kmEuro 3
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes-Benz SETRA 319 - Autobus urban: foto 1
Mercedes-Benz SETRA 319 - Autobus urban: foto 2
Mercedes-Benz SETRA 319 - Autobus urban: foto 3
Mercedes-Benz SETRA 319 - Autobus urban: foto 4
Mercedes-Benz SETRA 319 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Mercedes-Benz SETRA 319

Autobus urban
20061245000 km6x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 68
Spanjë, Bedia Vizcaya
Botuar: 10m 10dNumri i referencës B200028
Pyet për çmimin
20061245000 km6x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 68
Spanjë, Bedia Vizcaya
Kontakto shitësin
Neoplan Euroliner 3313 SHD - Autobus urban: foto 1
Neoplan Euroliner 3313 SHD - Autobus urban: foto 2
Neoplan Euroliner 3313 SHD - Autobus urban: foto 3
Neoplan Euroliner 3313 SHD - Autobus urban: foto 4
Neoplan Euroliner 3313 SHD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Neoplan Euroliner 3313 SHD

Autobus urban
20061200000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 5m 16dNumri i referencës Euroliner 109

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 407 080 ALL
 • ≈ 25 980 USD
20061200000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Irizar Scania PB/3 - Autobus urban: foto 1

Irizar Scania PB/3

Autobus urban
2006980000 km6x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 64+1
Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy
Botuar: 24dNumri i referencës Scania PB
Pyet për çmimin
2006980000 km6x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 64+1
Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy
Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle - Autobus urban: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle - Autobus urban: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle - Autobus urban: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle - Autobus urban: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Mercedes-Benz Sprinter 313 VIP Prostyle

Autobus urban
2006440000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 9
Lituani, Vilnius
Botuar: 28dNumri i referencës 122479

5 200EUR

 • ≈ 521 534 ALL
 • ≈ 5 629 USD
2006440000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 9
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place - Autobus urban: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place - Autobus urban: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place - Autobus urban: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place - Autobus urban: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Mercedes-Benz Sprinter 416 Pegabus 17place

Autobus urban
2006400000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 17
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 14dNumri i referencës 195839

9 900EUR

 • ≈ 992 920 ALL
 • ≈ 10 717 USD
2006400000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 17
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
Scania K114 4X2 51 Seat - Autobus urban: foto 1
Scania K114 4X2 51 Seat - Autobus urban: foto 2
Scania K114 4X2 51 Seat - Autobus urban: foto 3
Scania K114 4X2 51 Seat - Autobus urban: foto 4
Scania K114 4X2 51 Seat - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Scania K114 4X2 51 Seat

Autobus urban
2006700000 km4x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 51
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 14dNumri i referencës 118473

7 900EUR

 • ≈ 792 330 ALL
 • ≈ 8 552 USD
2006700000 km4x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 51
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
Volvo 9700 - Autobus urban: foto 1
Volvo 9700 - Autobus urban: foto 2
Volvo 9700 - Autobus urban: foto 3
Volvo 9700 - Autobus urban: foto 4
Volvo 9700 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Volvo 9700

Autobus urban
2008750000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 1m 18d
Pyet për çmimin
2008750000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin

Autobus urban VOLVO

Botuar: 11m 29d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban VOLVO: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban VOLVO: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 11m 29d

SHITUR

10 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 002 950 ALL
 • ≈ 10 825 USD

21 Korrik 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2006
Kilometrazhi

850000 km
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Leeuw-Saint-Pierre
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

rendimenti i fuqisë

344 hp
motori

Volvo, in-line
bllokimi i diferencialit

kutia e marsheve

automatike
transmisioni

ZF, 12 gears
frena e motorit

Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
frenat

disku
lubrifikimi qendror

gomat e përparme

315/60/22.5
goma dyshe

goma me aliazh të lehtë

serbatorët e karburantit

350 l
Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
baxhoja

drita kundër mjegullës

drita shtesë

pasqyra elektrike

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

59
ndenjësja pneumatike e shoferit

TV

video

kompjuter bordi

Më shumë informacion

Bonjour

Divers frais effectuer 59000€

Juste boîte de vitesse 25000€ Chang depuis 12000km seu

Très propre

Bon pneus

Conduite très agréable

Contrôle testé alcoolémie

Encore 50000km d'entretien

Pas de frais à prévoir

SHITUR

10 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 002 950 ALL
 • ≈ 10 825 USD

21 Korrik 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - SPRL BENELUX ASSISTANCE