AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K. nga Poloni, 16 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.

Aktivitetet
Leasing, Qira, Dorëzim, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Poloni, Krakow
Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:43
Personat e kontaktit
Sales team 1
Deutsch, English, Français, Polski, Română, Русский, Українська
Sales team 2
Deutsch, English, Français, Polski, Română, Русский, Українська
Sales team 3
Deutsch, English, Français, Română, Русский, Українська

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
MULAG Comet 3 - Mjet për tërheqjen e bagazheve: foto 1
MULAG Comet 3 - Mjet për tërheqjen e bagazheve: foto 2
MULAG Comet 3 - Mjet për tërheqjen e bagazheve: foto 3

32 500EUR

Ask for info
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
TREPEL CHAMP140 - Ngarkues i kontejnerit/ Paletave: foto 1

400 000EUR

Ask for info
Poloni
Kontakto shitësin
SCHMIDT Swingo 200+ EURO6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
SCHMIDT Swingo 200+ EURO6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
SCHMIDT Swingo 200+ EURO6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
SCHMIDT Swingo 200+ EURO6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
SCHMIDT Swingo 200+ EURO6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
201649738 km
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
TREPEL CHAMP70U - Ngarkues i kontejnerit/ Paletave: foto 1

300 000EUR

Ask for info
Poloni
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
WCBKT passenger stairs LSP 2 SU - Shkallë për pasagjerët: foto 1
Pyet për çmimin
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
TLD beltloader NBL - Shirit transportues avionësh: foto 1
TLD beltloader NBL - Shirit transportues avionësh: foto 2
Pyet për çmimin
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
TLD self-propelled passenger stairs ABS-580 - Shkallë për pasagjerët: foto 1
TLD self-propelled passenger stairs ABS-580 - Shkallë për pasagjerët: foto 2
Pyet për çmimin
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
GPU Guinault GA120 - Njësia e energjisë tokësore: foto 1

28 000EUR

  • ≈ 2 902 452 ALL
  • ≈ 30 355 USD
Poloni, Krakow
Kontakto shitësin
BRODDSON NORDIC - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
BRODDSON NORDIC - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
BRODDSON NORDIC - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
BRODDSON NORDIC - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Pyet për çmimin
201430000 km
Poloni
Kontakto shitësin
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 1
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 2
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 3

Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15

20098000 km
Poloni
Botuar: 12d
Pyet për çmimin
20098000 km
Poloni
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(16)
t1 test dealer - AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.