OMR Omnibushandel Mario Röttgen GmbH nga Gjermani, 343 ads tanishme

OMR Omnibushandel Mario Röttgen GmbH

6 abonentë

Aktivitetet
Qira, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:00E Hënë - E Premte
08:00-10:30E Shtunë
Ora lokale e shitësit:21:11

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
4.4
179 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
2006813819 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
MAN A 23 - Autobus suburban: foto 1
MAN A 23 - Autobus suburban: foto 2
MAN A 23 - Autobus suburban: foto 3
MAN A 23 - Autobus suburban: foto 4
MAN A 23 - Autobus suburban: foto 5

29 000EUR

2008592874 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 53
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
2006817779 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
2006784703 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Ofertat e fundit
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Mercedes Intouro

Autobus suburban
2014333180 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 16orë 2minNumri i referencës 10806

83 000EUR

 • ≈ 8 320 501 ALL
 • ≈ 90 362 USD
2014333180 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Mercedes Citaro O 530

Autobus suburban
2006793935 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 16orë 2minNumri i referencës 10834

18 500EUR

 • ≈ 1 854 569 ALL
 • ≈ 20 141 USD
2006793935 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Mercedes Intouro

Autobus suburban
2014331494 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 1dNumri i referencës 10880

84 000EUR

 • ≈ 8 420 748 ALL
 • ≈ 91 451 USD
2014331494 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Intouro - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Mercedes Intouro

Autobus suburban
2014423243 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 1dNumri i referencës 10854

79 500EUR

 • ≈ 7 969 636 ALL
 • ≈ 86 552 USD
2014423243 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Mercedes Citaro O 530

Autobus suburban
2006784487 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 1dNumri i referencës 10836

18 500EUR

 • ≈ 1 854 569 ALL
 • ≈ 20 141 USD
2006784487 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 1
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 2
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 3
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 4
Mercedes Citaro O 530 - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Mercedes Citaro O 530

Autobus suburban
20081206476 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 43
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Botuar: 1dNumri i referencës 10781

14 900EUR

 • ≈ 1 493 680 ALL
 • ≈ 16 221 USD
20081206476 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 43
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Trego të gjitha ofertat(343)
t1 test dealer - OMR Omnibushandel Mario Röttgen GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.