OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH - automjete për shitje

263
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz O 530 Citaro / Euro 5 / 75x mal verfügbar - autobus qyteti
 19
29 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2006
825 713 km

Online: 1orë 57min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7150

Mercedes-Benz O 350-15 RHD Tourismo / R2 - autobus urban
 19
119 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2015
395 776 km

Online: 1orë 57min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7166

Mercedes-Benz O 530 Citaro / Euro 5 / 75x mal verfügbar - autobus qyteti
 19
29 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2006
823 129 km

Online: 1orë 57min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7152

Setra S 415 GT-HD / 580 / 350 / R07 - autobus urban
 19
49 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2006
749 380 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7165

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 19
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
379 688 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6998

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 19
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
403 149 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6989

MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530 - autobus qyteti
 20
9 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2004
755 248 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7024

Neoplan N 4516 / 5x verfügbar / TÜV neu / Paketpreis - autobus qyteti
 19
40 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2005
586 706 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7135

MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530 - autobus qyteti
 20
9 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2004
740 883 km

Online: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7026

MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530 - autobus qyteti
 20
9 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2004
771 791 km

Online: 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7025

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / A 21 - autobus qyteti
 18
39 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2007
1 063 860 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7092

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 19
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
396 965 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6981

Mercedes-Benz O530 Citaro/A20/Lion´s City/415/Euro 5 - autobus qyteti
 19
73 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2011
544 634 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID VB1

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 19
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
403 517 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6987

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 15
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
409 555 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6979

Mercedes-Benz O 530 LE Citaro / Lion´s City / Euro 6 - autobus qyteti
 16
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
379 577 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6991

Mercedes-Benz O 530 Citaro LE / Lion`s City / Euro 6 - autobus qyteti
 19
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2014
374 282 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6996

MAN A 78 Lion´s City/550/530/A20/75x vorhanden - autobus suburban
 19
19 500 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2008
755 158 km

Online: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7109

MAN A 78 Lion´s City/550/530/A20/75x vorhanden - autobus suburban
 19
19 500 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2008
756 992 km

Online: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7095

MAN R07 / 09 / Tourismo / 415 - autobus urban
 19
38 500 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2005
868 647 km

Online: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 7091

1 2 3 14   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Mesazhi u dërgua.