Furgon Renault Master l2h2

picture_as_pdf

11 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Furgon

Viti

2014

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 183 66......

Botuar: 5m 33d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster l2h2
Numri i referencës292824
Viti i prodhimit2014
Kilometrazhi210555 km
Data e regjistrimit të parë01.02.2014
Pesha neto2018 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme1482 kg
Gjatësia5650 mm
Gjerësia2000 mm
Lartësia2650 mm
Ngjyrae zezë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë120 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Baza e rrotës3680 mm
Frenatdisku
ABS
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3000 mm
Gjerësia e ngarkesës1750 mm
Lartësia e ngarkesës1870 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Numri i ndenjëseve3
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • Partition
  • with roll and stairs

Remarks

Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 1482 kg, Own weight: 2018 kg, Gross vehicle weight: 3500 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked towing capacity, center axle: 2500 kg, Towing bracket, Suspension type: spring suspension, Airconditioning, Number of airbags: 1, Parking assistance: Back, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Color: Black, Metallic, Heated mirrors, Engine capacity: 88 Kw (118 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 5, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, Build kind: Medium length - High roof, Roof-rack: with roll and stairs, Back doors: Double door, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, Sparewheel

More information

Cab: day

Height of cargo floor: 60 cm

General condition: average

Technical condition: average

Visual appearance: average

Number of keys: 1

VAT/margin: VAT qualifying

Registration number: V-825-XJ

Dealer information

Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy!

Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price!

Kleyn Vans offers:

• Sharp prices

• Good service

• Fast changing, big stock!

• Always sure about the quality!

• Trading expertise you can trust!

• Professional technical service.

• Guidance at import and transport.

• License plates quickly arranged.

• And more…

Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Kleyn Vans B.V.

Kleyn Vans B.V.

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Netherlands, Vuren, The Netherlands

phone_iphone
language

www.kleynvans.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:29


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Kleyn Vans B.V.

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.