Reklamat e arkivit: rimorkiot CARNEHL

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "rimorkiot CARNEHL".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Rimorkiot CARNEHL shitet

64
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Carnehl Triohenger - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2003
Carnehl tippkjerre - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

Carnehl Anhänger - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 120 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
CARNEHL Alukippmulde 25m² Fertiger geeignet + Muldenhzg. - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2002
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 470 kg
Pesha bruto: 34 000 kg
Carnehl Anhänger Kipper, Tandem - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 300 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl Kippanhänger, 11 cbm, Alubordwände - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 550 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl 3-Achs Tieflader Hydraulische Rampen/Blatt - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 1
I arkivuar

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

1993
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 500 kg
Pesha bruto: 24 000 kg
Carnehl Kippmulde - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 010 kg
Pesha bruto: 34 000 kg
Carnehl Trippelkjerre - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2011
Carnehl CHKS Kipper Stahl-24 m³-Rundmulde-Rollplane - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

1998
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 100 kg
Pesha bruto: 34 000 kg
Carnehl 3-Seitenkipper-Stahl-Luft-Bpw-Achsen - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2006
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 300 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl Semitrailer Tipper Steel half pipe body 27m³ - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 150 kg
Pesha bruto: 34 000 kg
Carnehl Semitrailer Tipper Alu-square sided body 24m³ - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

2006
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg
Carnehl Tipphenger - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2004
Carnehl Semitrailer Tipper Standard - rimorkio
 1
I arkivuar
Carnehl Wechselfahrgestell + Reifen 80 % + TÜV 04/2016 - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 1
I arkivuar

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

1991
2-aks
Pesha bruto: 16 000 kg
Carnehl Wechselfahrgestell + BRÜCKE + TÜV 04/2016 - rimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Rimorkio me perde anësore

1991
2-aks
Pesha bruto: 16 000 kg
Carnehl CTK/AL, 12 m³, BPW, Luft - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 290 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl 3070 - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2006
Carnehl Trippelkjerre - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2009
Carnehl CTK/S - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2007
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl CTK/A Tandem Dreiseitenkipper 10,50cm³ - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 550 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl 3070 - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2006
Carnehl CHKS - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 520 kg
Pesha bruto: 35 500 kg
Carnehl Trippelkjerre - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2006
Carnehl CDKA - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2006
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Carnehl Tandem, Luft, SAF, 10 m³ - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2006
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl 3 akslet tipphenger - rimorkio
 1
I arkivuar
Carnehl Drehschemel, Cont. Verriegelung, Luft, SAF - rimorkio me anë të palosshme
 4
I arkivuar

Rimorkio me anë të palosshme

1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 220 kg
Pesha bruto: 16 000 kg
Carnehl 3 akslet skyvesemi - rimorkio
 14
I arkivuar
Carnehl Tandem, TÜV: 07/2019! - rimorkio vetëshkarkuese
 5
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 330 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl kippipv - rimorkio vetëshkarkuese
 6
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2003
Ngarkesa e dobishme: 29 600 kg
Pesha bruto: 35 000 kg
Carnehl Tandem, Luft, 11 m³, Leichtmetallfelgen - rimorkio vetëshkarkuese
 5
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2012
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl henger 3 akslet - rimorkio
 20
I arkivuar
Carnehl henger 3 akslet - rimorkio
 20
I arkivuar
Carnehl 3 akslet tippsemi - rimorkio
 7
I arkivuar
Carnehl 3 akslet maskinhenger - rimorkio
 20
I arkivuar
Carnehl 3 akslet tippsemi (aluminiums sider) - rimorkio
 20
I arkivuar
Carnehl CTK 3 aks tippkjerre - rimorkio
 20
I arkivuar
Carnehl CTK - rimorkio vetëshkarkuese
 20
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2005
Carnehl Annet - rimorkio
 20
I arkivuar

Rimorkio

2016
Carnehl Annet - rimorkio
 20
I arkivuar

Rimorkio

2007
Carnehl Anhänger für ATL bis 7 meter, Luftfederung - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 6
I arkivuar

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 520 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
CARNEHL 3seide - rimorkio vetëshkarkuese
 3
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2003
Carnehl Tandem 3-S-Kipper, Alcoa, Luft, BPW - rimorkio vetëshkarkuese
 6
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2012
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Carnehl Tandem - rimorkio vetëshkarkuese
 6
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2011
CARNEHL Tandem - rimorkio vetëshkarkuese
 3
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2003
Carnehl Annet - rimorkio
 20
I arkivuar

Rimorkio

2013
Carnehl Annet - rimorkio
 8
I arkivuar

Rimorkio

2016
Carnehl CTK Trippelkjerre - rimorkio
 15
I arkivuar
1 2   
Reklamat e arkivit
Rimorkiot ACKERMANN ACTM AGADOS AJK ALF ALPSAN AMT ATM BARTHAU BECO BENALU BERGER BIRRER BLOMENRÖHR BLOMERT BÖCKMANN BORCO-HÖHNS BORO BRENDERUP BRIAB BRIAN JAMES TRAILERS BROSHUIS BRUNS BURG CARNEHL CHEREAU CONTAR D-TEC DANSON DAPA DE ANGELIS DESOT DINAPOLIS DINKEL DOLL DRACO EGGERS EKERI ES-GE ESSELMANN EXCALIBUR FAYMONVILLE FELDBINDER FGM FINKL FLIEGL FLOOR FRECH-HOCH FRUEHAUF GENERAL TRAILER GERGEN GESER GHEYSEN & VERPOORT GK GRÜNENFELDER GOLDHOFER GROENEWEGEN GS MEPPEL HANGLER HAPERT HFR HILSE HKM HOFFMANN HRD HUBIERE HÜFFERMANN HUMBAUR HUMER IFOR WILLIAMS INVEPE ISTRAIL JAKO JILKO JUMBO JUNGE KA-BA KAISER KÄSSBOHRER KEL-BERG KEMPF KNAPEN KÖGEL KOTTE KRAKER KRÖGER KRONE KRUKENMEIER LAG LAMBERET LANGENDORF LANGFELD LANZ+MARTI LECIÑENA LECITRAILER LEGRAS LIDER LIGTHART LOHR MAGYAR MASSON MAUR McKEE MEILLER MENCI MENKE-JANZEN MERSCH METACO MEUSBURGER MOL MONTENEGRO MÖSLEIN MÜLLER MITTELTAL NÄRKO NICOLAS NIEWIADÓW NOOTEBOOM NOPA NOR SLEP NORFRIG NOVATECH NUGENT OBERMAIER ORTEN OVA OZGUL PACTON PANAV PARATOR PEKI PEZZAIOLI PF TRAILERS PIACENZA POLKON PONGRATZ PRONAR REISCH RENDERS ROLFO SAMRO SARIS SAXAS SCHEUERLE SCHEUWIMMER SCHMITZ SCHRÖDER SCHUTZ SCHWARZMÜLLER SCHWERINER SCORPION SDC SEACOM SOMMER SOR SPITZER STAS STEMA SVAN TALSON TOPLIFT TRACON TRAILER-BYGG TRAILOR TRAX TRAYLONA TREBBINER TROUILLET TSR TURBO'S HOET TYLLIS UNSINN VAN ECK VAN HOOL VEENHUIS VEZEKO VM TARM VOGELZANG WACKENHUT WARK WEB TRAILER WELLMEYER WESTFALIA WESTRICK WIELTON WILLIG WIOLA ZORZI Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.