Reklamat e arkivit: makineri ndërtimi MAGNI

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineri ndërtimi MAGNI".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineri ndërtimi MAGNI shitet

11
Rezultate të gjetura
Magni - REP 2-4,5 l  - platformë ajrore
 1
I arkivuar

Platformë ajrore

2013
 ACCESORIOS manipuladores Magni - platformë ajrore
 1
I arkivuar
 ACCESORIOS manipuladores Magni - platformë ajrore
 1
I arkivuar
 ACCESORIOS manipuladores Magni - platformë ajrore
 11
I arkivuar
MAGNI Makrum 4015R - makinë thërrmuese
 6
I arkivuar

Makinë thërrmuese

1990
500 orët
MAGNI ES0807E - ngritës gërshërë
I arkivuar

Ngritës gërshërë

Pesha neto: 1 415 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg
MAGNI ES1212E - ngritës gërshërë
I arkivuar

Ngritës gërshërë

Pesha neto: 2 965 kg
Ngarkesa e dobishme: 320 kg
MAGNI ES1012E - ngritës gërshërë
I arkivuar

Ngritës gërshërë

Pesha neto: 2 655 kg
Ngarkesa e dobishme: 450 kg
MAGNI ES1412E - ngritës gërshërë
I arkivuar

Ngritës gërshërë

Pesha neto: 2 910 kg
Ngarkesa e dobishme: 320 kg
Magni RTH 5.21 Roto + Funk + Klima + 5to + 21m  - fadromë me goma
 11
I arkivuar

Fadromë me goma

2016
953 orët
MAGNI RTH 5.21 verreiker - fadromë
 20
I arkivuar

Fadromë

2014
1 067 orët
Pesha neto: 16 150 kg
129 hp

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.