Reklamat e arkivit: makineri ndërtimi ZEPPELIN

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineri ndërtimi ZEPPELIN".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineri ndërtimi ZEPPELIN shitet

235
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 5 1/5   
Zeppelin ZR 15 - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1992
8 500 km
ZEPPELIN ZRH 12 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1997
2 422 orët
17 hp
ZEPPELIN ZR 55 erst 1300 Stunden - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

2001
1 260 orët
ZEPPELIN ZR 55 erst 1300 Stunden - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

2001
1 260 orët
ZEPPELIN ZR55 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1999
3 395 orët
ZEPPELIN ZL80 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

2000
6 772 orët
Zeppelin ZR 15 Kettenbagger (Sennebogen) - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1993
18 000 orët
Zeppelin ZR 15 Kettenbagger (Sennebogen) - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1993
18 000 orët
Zeppelin ZR 15 Kettenbagger (Sennebogen) - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1993
18 000 orët
Zeppelin ZR 25 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1999
5 000 orët
Zeppelin ZL 80 - fadromë me shkarkim nga prapa
 1
I arkivuar

Fadromë me shkarkim nga prapa

1997
ZEPPELIN ZM60 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1999
Zeppelin ZR 15 Kettenbagger (Sennebogen) - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1993
10 200 orët
Zeppelin Minibagger Zeppelin ZR 15 Bj.1999 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1999
3 158 orët
ZEPPELIN Mehrschalengreifer / Spinne für  Bagger - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar
ZEPPELIN Mehrschalengreifer / Spinne für  Bagger - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar
ZEPPELIN Mehrschalengreifer / Spinne für  Bagger - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar
ZEPPELIN Mehrschalengreifer / Spinne für  Bagger - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar
ZEPPELIN Mehrschalengreifer / Spinne für  Bagger - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar
Zeppelin ZM 15 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1994
11 300 orët
Pesha neto: 17 000 kg
Zeppelin ZM 6B Mobilbagger - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1992
10 500 orët
Zeppelin Zeppelin ZL 65 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1999
2 800 orët
Zeppelin Zeppelin ZK32 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1993
1 400 orët
Zeppelin ZR 15 Ketten 90 % Top - Zustand - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

2000
3 016 orët
ZEPPELIN ZR H 12  Hammer/Greifer/Schnellwechsler - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar

Pajisje ndërtimi

1997
4 045 orët
17 hp
ZEPPELIN ZR H 12  Hammer/Greifer/Schnellwechsler - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1997
4 045 orët
17 hp
ZEPPELIN ZL6B
 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1997
12 562 orët
Ngarkesa e dobishme: 4 800 kg
Zeppelin Stromerzeuger Notstromaggregat 2x 2,5 kva 220V - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar

Makineri ndërtimi

1977
1 600 orët
ZEPPELIN ZMH30 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1994
10 295 orët
ZEPPELIN ZL4B - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1992
10 936 orët
Zeppelin 302.5 C aus 1. Hand 1005 Betriebsstunden Top - miniekskavator
 1
I arkivuar
Zeppelin ZR 15 schöner Minibagger - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

2001
3 100 orët
Zeppelin 304 C CR Top Zustand 2000 Betriebsstunden - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

2006
2 000 orët
Zeppelin ZM 15 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1991
12 233 orët
Pesha neto: 17 000 kg
Zeppelin ZL6 B 504-ZT mit Klappschaufel - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1991
10 187 orët
Compair Zeppelin37 - kompresor ajri
 1
I arkivuar

Kompresor ajri

1994
1 440 orët
Zeppelin ZMH 30 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1993
13 400 orët
Zeppelin Mobilbagger Zeppelin ZM 15 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1990
10 779 orët
ZEPPELIN ZM60 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1999
Zeppelin ZL6 B - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1995
5 400 orët
Zeppelin Mobilbagger Zeppelin ZM 13C - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1994
6 100 orët
Zeppelin ZM 15 - ekskavator me goma
I arkivuar

Ekskavator me goma

1993
12 000 orët
Zeppelin ZM 6 B - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1995
Zeppelin ZM 13 Steuerblock - pajisje ndërtimi
I arkivuar

Pajisje ndërtimi

1995
Zeppelin ZM13 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1986
12 000 orët
ZEPPELIN ZL 6B
 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1994
ZEPPELIN ZRH 16
 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1998
Zeppelin zm19 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1990
Zeppelin ZM13 - ekskavator me goma
 1
I arkivuar

Ekskavator me goma

1986
ZEPPELIN ZL100 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1999
1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.